عقب‌نشینی دوباره لایت کوین؛ آیا گاوها می‌توانند از حمایت‌های کلیدی LTC دفاع کنند؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

لایت‌کوین (LTC) در تاریخ 12 تا 13 سپتامبر یک افزایش 13 درصدی را تجربه کرد. اما فشار فروش کوتاه مدتی که در آخر هفته (16 تا 17 سپتامبر) مشاهده شد، ممکن است این افزایش قیمت را متوقف کند.

لایت‌کوین توانست پس از یک کاهش قیمت و رسیدن به 57.8 دلار در 11 سپتامبر، بهبود یابد و در تاریخ 16 سپتامبر به قیمت 67.05 دلار برسد. با این حال، در زمان نوشتن این خبر، لایت کوین اصلاح قیمتی را تجربه می‌کند و با افت حدودا 5 درصدی، با قیمت 63.7 دلار در حال معامله شدن است.ltc-pullback-threatens-recent-gains

تغییر قیمت نزدیک به اردر بلاک نزولی (قرمز) 67.2 تا 68.4 دلار رخ داد. ناحیه حمایتی هم که می‌توانند مانعی برای فروشندگان و کاهش بیشتر قیمت در نظر گرفته شود، سطوح 62.55 دلار و 60 دلار هستند.

Ramzarzخرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع

بنابراین، کاهش قیمت ممکن است از سطوح 62. یا 60 دلار آغاز شود، به‌ویژه اگر جلسه FOMC (کمیته بازار آزاد فدرال) در 20 سپتامبر موضعی دور از انتظارات داشته باشد.

در صورت صعود احتمالی، سطوح کلیدی برای گاوها 65 دلار و 68 دلار خواهند بود. در همین حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) به سمت 50 کاهش یافته که اگر مسیر خود را به زیر این سطح ادامه دهد، افزایش فشار فروش تایید خواهد شد. از سوی دیگر، شاخص جریان پول چایکین (CMF) شکسته شده و به زیر صفر رسیده است که همین امر کاهش جریان سرمایه را در آخر هفته تقویت خواهد کرد.ltc-pullback-threatens-recent-gains

در این میان، شاخص دلتای حجم تجمعی (CVD) در زمان انتشار این خبر شیب مثبتی داشته که نشان‌دهنده این است که بازار در کنترل خریداران قرار دارد. با این حال، نرخ سود باز (Open interest) به طور قابل توجهی در آخر هفته کاهش یافته که نشان می‌دهد تقاضا برای لایت کوین اندکی کاهش یافته است. علاوه بر این، شاخص سویینگ تجمعی (ASI) عقب‌نشینی از خود به نمایش گذاشت، اما همچنان مثبت است، که نشان می‌دهد روند بلندمدت همچنان یک روند صعودی است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع ای‌ام‌بی‌کریپتو

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments