خرید Pepe بدون کارمزد
تو صرافی ارزپلاس میتونی پپه قورباغه و 200 رمزارز دیگه رو بدون کارمزد خرید و فروش کنی!

شروع

پیش‌بینی قیمت دوج کوین و شیبا اینو

زمان مطالعه: 3 دقیقه

در ۲۱ سپتامبر، فدرال رزرو نرخ بهره را ۷۵ واحد دیگر افزایش داد. همان‌طور که می‌دانید، نرخ‌های بهره بالاتر با کاهش جذابیت دارایی‌های پرخطر مانند سهام و ارزهای دیجیتال، شروع یک روند صعودی جدید را به تاخیر می‌اندازند.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!

ثبت نام

به گزارش سایت کوین تلگراف، در حال حاضر، بیت کوین و آلت کوین‌ها در تلاشند تا پس از این افت گسترده، به ثبات برسند. در ادامه، به تحلیل و پیش‌بینی قیمت دو میم کوین محبوب بازار، یعنی دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB)، می‌پردازیم.

دوج کوین

قیمت دوج کوین بین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۰٫۰۶۱ دلار) و حمایت فوری در ۰٫۰۶ دلار در نوسان است. این نشان می‌دهد که گاوها در حال خرید در کف هستند، اما همچنان با مقاومت شدید خرس‌ها در هر رالی کوچک مواجهند.

نمودار روزانه DOGE/USDT.

اگر قیمت به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه برسد، نشان می‌دهد که خریداران در حال بازگشت هستند. در این صورت، جفت DOGE/USDT می‌تواند به میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۰٫۰۷ دلار) برسد، جایی که خرس‌ها دوباره تلاش خواهند کرد تا بهبود را متوقف کنند. در صورتی که گاوها بتوانند بر این مانع غلبه کنند، مسیر برای صعود تا سطح ۰٫۰۹ دلار هموار خواهد شد.

در مقابل، اگر قیمت کاهش یابد و به زیر سطح حمایت قوی در ۰٫۰۶ دلار برسد، نشان می‌دهد که عدم قطعیت به نفع خرس‌ها برطرف شده است. در چنین شرایطی، این جفت می‎تواند تا حمایت حیاتی در ۰٫۰۵ دلار سقوط کند.

شیبا اینو

در ۱۸ سپتامبر، شیبا اینو از حمایت فوری در ۰٫۰۰۰۰۱ دلار برگشت، اما خرس‌ها رالی بهبود را در ۰٫۰۰۰۰۱۱ دلار متوقف کردند. خرس‌ها اکنون دوباره تلاش می‌کنند تا قیمت را به زیر سطح حمایت ۰٫۰۰۰۰۱ دلار کاهش دهند.

نمودار روزانه SHIB/USDT.

شیب رو به پایین متحرک نمایی متحرک ۲۰ روزه (۰٫۰۰۰۰۱۲ دلار) و قرار داشتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه منفی، نشان می‌دهد که خرس‌ها دست بالا را دارند. اگر قیمت سقوط کند و به زیر ۰٫۰۰۰۰۱ دلار برسد، جفت SHIB/USDT می‌تواند روند نزولی خود را تا سطح حمایت حیاتی ۰٫۰۰۰۰۰۷ دلار ادامه دهد.

اگر گاوها بخواهند از این سقوط جلوگیری کنند، باید به سرعت قیمت را به بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه برسانند. در این صورت، این جفت می‌تواند تا ۰٫۰۰۰۰۱۴ دلار افزایش یابد، جایی که خرس‌ها ممکن است دوباره مقاومت شدیدی از خود نشان دهند. اگر قیمت از این سطح کاهش یابد، شیبا اینو ممکن است برای مدتی بین سطوح ۰٫۰۰۰۰۱ دلار و ۰٫۰۰۰۰۱۴ دلار تثبیت شود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments