نهنگ‌های بیت کوین باز هم خرید کردند! آیا قیمت بیشتر می‌شود؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بیت‌کوین به دنبال شایعات مربوط به تأیید احتمالی صندوق قابل معامله در بورس (ETF) اسپات اتریوم، جهشی به سمت بالاترین قیمت تاریخی خود در ۷۳۷۳۷ دلار کرد ولی نتوانست به بالاتر از آن برسد. با وجود تأیید ETF اسپات اتریوم، قیمت بیت‌کوین کمی کاهش یافت و در حال حاضر زیر ۷۰ هزار دلار قرار دارد.

تحلیل‌های درون زنجیره‌ای حاکی از آن است که نهنگ‌های بیت‌کوین (دارندگان ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ بیت‌کوین) خرید قابل توجهی داشته‌اند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

این دسته از سرمایه‌گذاران در روز گذشته بیش از ۲۰,۰۰۰ بیت‌کوین (به ارزش ۱.۳۴ میلیارد دلار) خریداری کرده‌اند که نشان‌دهنده خوش‌بینی آنها به آینده بیت‌کوین است. خرید اخیر موجودی این دسته از نهنگ‌ها را مجموعاً به ۴.۹۶ میلیون بیت کوین می‌رساند.bitcoin-whales-go-shopping-acquire-1-34-billion-btc

زمان این خرید با توجه به کاهش قیمت بیت‌کوین به ۶۷ هزار دلار، جالب توجه است. علی مارتینز (Ali Martinez)، تحلیلگر برتر بازار، این اقدام نهنگ‌ها را به عنوان خرید در کف قیمتی تفسیر می‌کند. تحلیلگران بر این باورند که خریدهای اخیر نهنگ‌ها سیگنالی برای افزایش احتمالی قیمت بیت‌کوین در آینده است.

نهنگ‌ها به دلیل حجم بالای خرید و فروششان، بازیگران کلیدی بازار ارزهای دیجیتال محسوب می‌شوند و فعالیت آنها می‌تواند بر کل بازار تأثیر بگذارد.

در زمان نگارش این خبر، قیمت بیت‌کوین با ۲.۶۴ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۶۹,۱۶۷ دلار رسیده است. این ارز دیجیتال بزرگ در بازه زمانی یک هفته‌ای، عملکرد بهتری داشته و بیش از ۳ درصد رشد داشته است. با این حال، حجم معاملات روزانه بیت کوین با کاهش ۴۵.۴۶ درصدی به ۲۳.۳ میلیارد دلار رسیده است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع بیت‌کوینیست

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments