۹ روز تا انتشار گزارش درآمد انویدیا؛ توکن‌های هوش مصنوعی دوباره به اوج می‌رسند؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تنها ۹ روز دیگر تا زمان انتشار گزارش درآمد شرکت انویدیا، غول تولیدکننده‌ پردازنده‌‌های گرافیکی، باقی مانده است. این رویداد مهم، توجه تحلیلگران و سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است.

با توجه به سابقه‌ درخشان انویدیا و پیشرفت‌های آن در حوزه‌ هوش مصنوعی، انتظار می‌رود شاهد عملکرد مالی قوی این شرکت باشیم.

در همین راستا، تحلیلگران دویچه بانک (Deutsche Bank) بر این باورند که تقاضای رو به افزایش برای محاسبات هوش مصنوعی، همچنان به سودآوری انویدیا کمک خواهد کرد. آنها با وجود کاهش سفارشات پیش از عرضه‌ محصول جدید، چشم‌انداز کوتاه‌مدت انویدیا را قوی می‌دانند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

این تحلیلگران همچنین با توجه به تغییر احساسات سرمایه‌گذاران، نگهداری یا هولد سهام انویدیا را توصیه کرده و سهام این شرکت را در حال حاضر کاملا ارزشمند می‌دانند.

از طرف دیگر، تحلیلگران ولز فارگو (Wells Fargo) دیدگاه خوش‌بینانه‌تری دارند. آنها انتظار افزایش قابل توجه درآمد بخش مراکز داده‌ انویدیا را دارند و پیش‌بینی می‌کنند که این رقم به ۲۳ تا ۲۴ میلیارد دلار برسد.

این در حالی است که برآورد وال استریت، حدود ۲۱.۱ میلیارد دلار است. آنها همچنین قیمت هدف سهام انویدیا را از ۹۷۰ دلار به ۱۱۵۰ دلار افزایش داده‌اند.

در این میان، برخی از تحلیلگران مانند مستر کریپتو، افزایش قیمت توکن‌های هوش مصنوعی پس از انتشار گزارش این شرکت را پیش‌بینی کرده‌اند.

در این میان‌، کریپتو رند (Crypto Rand) تاثیر این ماجرا بر توکن رندر (RNDR) را برجسته کرده است.

کریپتو داگ (Crypto Dog) نیز، به نگه‌داری بلندمدت برخی توکن‌های هوش مصنوعی مانند نیر (NEAR) توصیه کرده‌ و سیکلوپ (Cyclop) هم با ذکر چندین پروژه مبتنی بر هوش مصنوعی مانند پالم ای‌آی (PALM AI)، گراف‌لینک (GraphLinq)، ولومینت (VoluMint)، اسلیپ‌لس (Sleepless)، نود ای‌آی (Node AI)، اطلس (Atlas) و …، بر محبوبیت روزافزون فناوری هوش مصنوعی تاکید کرده است.

در همین حال، راه‌اندازی هوش مصنوعی GPT-۴o نیز به این گمانه‌زنی‌ها دامن می زند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع بی‌این‌کریپتو

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments