پیش‌بینی زمان آغاز رالی بزرگ بیت کوین پس از هاوینگ توسط سرمایه‌گذار معروف!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گفته مایک نووگراتز، سرمایه‌گذار معروف و بنیانگذار و مدیر‌عامل شرکت گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital)، قیمت بیت کوین طی ماه آینده در محدوده ۵۵ هزار تا ۷۵ هزار دلار نوسان خواهد کرد و احتمالاً در پایان سه ماهه دوم سال افزایش خواهد یافت. به اعتقاد وی، این سناریو در مورد سایر آلتکوین‌ها نیز صادق است.

صندوق‌های ETF‌ اسپات بیت کوین در ابتدا با تقاضای زیادی از سوی سرمایه‌گذاران سازمانی روبرو شدند، اما جریان ورود سرمایه به این محصولات طی ماه‌های اخیر و همزمان با رکود قیمت، کاهش یافته است.

با این حال، نووگراتز می‌گوید که از کاهش سرمایه ورودی به این صندوق‌ها نگران نیست. او در همین راستا به روند گسترده‌تر پذیرش صندوق‌های ETF‌ بیت کوین در بین موسسات مالی سنتی اشاره کرده است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

شرکت گلکسی دیجیتال و شرکت اینوسکو (Invesco)، در شروع سال میلادی جاری، صندوق ETF بیت کوین خود را با نماد BTCO راه‌اندازی کردند. از آن زمان، این صندوق در مجموع ۲۶۸ میلیون دلار سرمایه جذب کرده که کمترین ورودی پس از صندوق ETF شرکت گری‌اسکیل محسوب می‌شود.

نووگراتز در ادامه گفت که قیمت دارایی‌های کریپتو زمانی که فدرال رزرو شروع به کاهش نرخ بهره کند، افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین، انتظار می‌رود که برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هم تأثیر مثبتی بر رشد قیمت ارزهای دیجیتال داشته باشد.

نووگراتز در این باره می‌گوید:

من فکر می‌کنم که انتخابات، شفافیت را برای چشم‌انداز نظارتی ارزهای دیجیتال به ارمغان خواهد آورد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین تلگراف

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments