نور امید در بازار کریپتو؛ ETFهای بیت‌کوین ۶۶ میلیون دلار سرمایه جذب کردند!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بازار صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) اسپات بیت‌کوین آمریکا، شاهد روندی معکوس است. بعد از خروج سرمایه از این صندوق‌ها در هفته گذشته، در دو روز اخیر شاهد هجوم سرمایه قابل‌توجهی به ارزش ۶۶ میلیون دلار به این صندوق‌ها بوده‌ایم. این امر نشان‌دهنده‌ علاقه‌ مجدد سرمایه‌گذاران به این نوع از محصولات سرمایه‌گذاری در بحبوحه‌ روند بهبود بازار است.

در این میان، صندوق FBTC متعلق به فیدلیتی پیشتاز است و توانسته ۳۸.۶ میلیون دلار جذب کند. پس از آن، بیت وایز (Bitwise) با جذب ۲۰.۳ میلیون دلار سرمایه قرار دارد. این هجوم سرمایه همزمان با بهبود قیمت بیت‌کوین که اخیرا از مرز ۶۳ هزار دلار عبور کرده بود، رخ داده است.

از سوی دیگر، این جذب دوباره سرمایه همچنین نشان‌دهنده‌ اعتماد مجدد معامله‌گران به صندوق‌های ETF بیت‌کوین است. با وجود این، در حالی که هیچ ETF خروجی نداشته، هفت مورد از ده صندوق ETF بیت‌کوین آمریکا، از جمله گری‌اسکیل (Grayscale) و بلک‌راک (BlackRock)، جریان ورودی یا خروجی صفر را گزارش کرده‌اند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

قابل توجه است که طی ۳۰ روز معاملاتی گذشته، این ده صندوق بیت‌کوین شاهد خروج خالص ۲۹۷ میلیون دلاری بوده‌اند. این میزان خروج در ۱۷ روز از این بازه زمانی رخ داده است.

در زمان نگارش این خبر، ارزش بازار ارزهای دیجیتال با افزایش ۰.۳۷ درصدی به ۲.۲۷ تریلیون دلار رسیده است. حجم کل معاملات آن نیز با افزایش ۵۰ درصدی به ۷۱.۷۹ میلیارد دلار رسیده است.

قیمت بیت‌کوین اما پس از اینکه در ۲۴ ساعت گذشته از مرز ۶۳ هزار دلار هم عبور کرد،‌ روند کاهشی در پیش گرفته و اکنون در محدوده ۶۱۷۷۸ دلار معامله می‌شود.

این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته به بالاترین رقم ۶۳،۴۲۲ دلار و پایین‌ترین رقم ۶۱،۴۰۰ دلار رسید که نشان‌دهنده‌ شرایط نوسانی حاکم بر بازار است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین گیپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments