کوین‌بیس: بازار کریپتو آماده یک رشد چشمگیر در سه ماهه دوم ۲۰۲۴ است!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت کوین‌بیس در گزارش تحقیقاتی جدید خود اعلام کرده که بازار کریپتو آماده است تا در سه ماهه دوم سال جاری، بر چالش‌های موجود غلبه کرده و به رشد و شکوفایی خود ادامه دهد.

در گزارش کوین بیس آمده است:

عوامل مثبتی که می‌توانند باعث رشد بازار شوند، ممکن است از نیمه دوم آوریل به وضوح خود را نشان دهند.

در این گزارش آمده است که رویداد هاوینگ بیت کوین (BTC) که انتظار می‌رود بین ۱۶ تا ۲۰ آوریل به وقوع بپیوندد، اصلی‌ترین رویداد تاثیر‌گذار بر عرضه خواهد بود.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

رویداد هاوینگ هر چهار سال یک‌بار اتفاق می‌افتد و طی آن، پاداش ماینرها ۵۰ درصد کاهش می‌یابد. در نتیجه این رویداد، نرخ رشد موجودی بیت کوین کاهش پیدا می‌کند.

تحلیلگران کوین‌بیس عنوان کردند:

در بخش تقاضا نیز کارگزاری‌ها، از جمله موسسات مالی بزرگی همچون مورگان استنلی (Morgan Stanley)، بانک آو امریکا (Bank of America)، یوبی‌اس (UBS) و گلدمن ساکس (Goldman Sachs)، معمولاً هنگام بررسی پیشنهادات مالی جدید مانند صندوق‌های ETF اسپات بیت‌کوین، منتظر یک دوره بررسی ۹۰ روزه می‌مانند. این دوره سه ماهه در حدود ۱۰ آوریل به پایان برسد. این موضوع به طور بالقوه می‌تواند موجب سرازیر شدن جریان قابل‌توجهی از سرمایه به این صندوق‌ها شود.

کوین بیس همچنین تاکید کرد که این موضوع فقط مربوط به کارگزاری‌ها نیست و برخی از پلتفرم‌های مدیریت دارایی ایالات متحده نیز می‌توانند مستقل از این موسسات مالی بزرگ، در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت کنند.

به عنوان مثال، پلتفرم‌هایی مانند ال‌پی‌ال فایننشال (LPL Financial) معمولاً یک دوره بررسی سه ماهه را در نظر می‌گیرند که با اتمام آن، جریان ورود سرمایه به صندوق‌های ETF بیش از پیش افزایش خواهد یافت.

این گزارش با استناد به پوزیشن‌های معاملات آتی بیت کوین در بورس کالای شیکاگو (CME) که در ۱۹ مارس به بالاترین حد خود رسید، عنوان کرد که علاقه سازمانی به حوزه کریپتو همچنان بالاست.

عامل امیدوارکننده دیگر، افزایش ارزش کل دارایی‌های قفل شده (TVL) در مشتقات آن‌چین و رسیدن آن به بالاترین حد خود یعنی ۳.۴ میلیارد دلار است. این افزایش در حالی صورت گرفته که TVL بخش دیفای (DeFi) حدود ۵۰ درصد از اوج‌ چرخه‌های قبلی خود پایین‌تر است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین دسک

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments