تحلیل و پیش‌بینی قیمت جیتو: توکن JTO برای رکوردشکنی تاریخی آماده می‌شود!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ارز دیجیتال جیتو (JTO)، مستقر در شبکه بلاکچین سولانا، پس از چند روز نوسان در محدوده سطح ۶۱٫۸ درصد فیبوناچی اصلاحی در ۳٫۳ دلار، روز گذشته سرانجام به سمت بالا حرکت کرد و چندین مقاومت کلیدی خود را از سر راه برداشت.

در زمان نگارش این خبر، توکن جیتو در محدوده قیمتی ۴٫۲ دلار معامله می‌شود که در مقایسه با یک هفته گذشته، نزدیک به ۳۵ درصد رشد داشته است.crypto-market-price-analysis-today-bitcoin-btc-jito-jto-axelar-axl-solana-sol-dogecoin-doge

به گفته تحلیلگران بازار، اگر قیمت جیتو به بالای سطح ۴٫۵ دلار صعود کند، جفت ارز JTO/USDT می‌تواند مقاومت بعدی خود در ۵ دلار را هدف قرار دهد.

Ramzarzخرید JTO فقط با 10 هزار تومان!
فقط با 10 هزار تومان جیتو را در ارزپلاس معامله کنید!

خرید JTO

اگر گاوهای جیتو بتوانند این مقاومت را شکست داده و رکورد تاریخی جدیدی را به ثبت برسانند، این ارز دیجیتال ممکن است یک مرحله صعودی دیگر را به سمت هدف ۶ دلاری آغاز کند.

در مقابل، اگر خرس‌ها بخواهند از اجرای این سناریو جلوگیری کنند، باید با تمام توان از سطح مقاومتی ۵ دلار محافظت کرده و این جفت ارز را به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۳٫۶ دلار بکشانند. اگر آنها موفق شوند، احتمال کاهش قابل‌توجه قیمت جیتو تا سطح ۳ دلار وجود خواهد داشت.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع بلاکچین ریپورتر

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments