توکن‌سوزی بزرگ فلوکی؛ توسعه‌دهندگان به دنبال سوزاندن ۱۹۰ میلیارد FLOKI هستند!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

توسعه‌دهندگان فلوکی (FLOKI) پیشنهادی را برای سوزاندن ۲ درصد از عرضه در گردش این توکن مطرح کرده‌اند که هدف آن، افزایش کمیابی و امنیت شبکه است.
در همین راستا، یکی از توسعه‌دهندگان ارشد فلوکی می‌گوید: «ما پیشنهاد کرده‌ایم ۱۹۰،۹۱۸،۵۸۵،۴۳۱٫۸۴ توکن FLOKI را بسوزانیم. این رقم حدود ۲ درصد از عرضه فعلی در گردش است که در حال حاضر بیش از ۱۱ میلیون دلار ارزش دارد.»
توکن‌سوزی به حذف دائمی توکن‌ها از عرضه در گردش، با ارسال آنها به یک کیف پول رمزارزی که هیچکس آن را کنترل نمی‌کند، اشاره دارد. فلوکی پیش از این نیز یک رویداد توکن‌سوزی را در ژانویه ۲۰۲۳ انجام داده بود که منجر به افزایش ۷۰ درصدی قیمت در روزهای پس از آن شد.

Ramzarzخرید FLOKI فقط با 10 هزار تومان!
همین حالا میتونی ارز FLOKI رو از ارزپلاس بخری!

خرید FLOKI

به گفته توسعه‌دهنده فلوکی، توکن‌هایی که قرار است سوزانده شوند، از منبع ذخیره‌شده در پل مولتی چین (Multichain) تأمین خواهند شد. مولتی چین پلتفرمی بود که به کاربران اجازه می‌داد توکن‌ها را بین شبکه‌های مختلف انتقال دهند. اما در جولای ۲۰۲۳ و پس از یک سوءاستفاده، بیش از ۱۳۰ میلیون دلار از این پلتفرم به سرقت رفت.
تیم فلوکی می‌گوید که پس از شناسایی چند علائم هشداردهنده در مولتی چین، بلافاصله توکن‌ها را از این پل برداشته و از آن زمان، آنها را در یک کیف پول امن نگه داشته است.
در زمان نگارش این خبر، فلوکی با قیمت ۰٫۰۰۰۰۵۵ دلار معامله می‌شود که یک رشد ۶۵ درصدی نسبت به یک هفته گذشته دارد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین‌دسک

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments