خروج سرمایه از ETF گری‌اسکیل شدت گرفت! روند صعود بیت کوین معکوس می‌شود؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

قیمت بیت کوین (BTC) در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳ درصد سقوط کرد؛ زیرا سرمایه‌گذاران ETF بیت کوین شرکت گری‌اسکیل (GBTC) در ۲۹ فوریه، ۵۹۸٫۹ میلیون دلار را از این صندوق خارج کردند که دومین خروجی خالص بزرگ از آن محسوب می‌شود. در زمان نگارش این خبر، بیت کوین در محدوده قیمتی ۶۱،۵۰۰ دلار معامله می‌شود.
این خروجی قابل‌توجه تنها چند روز پس از آن رخ می‌دهد که در ۲۶ فوریه، خروجی روزانه ۲۲٫۴ میلیون دلاری برای GBTC ثبت شده بود. اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد بلومبرگ، با انتشار توییتی در ۲۹ فوریه در مورد افزایش دوباره خروجی‌ها از صندوق ETF شرکت گری‌اسکیل نوشت: «این خیلی زیاد است… دو قدم به جلو، یک قدم به عقب.»

Ramzarzخرید سریع BTC!
با یک کلیک بیت‌کوین (BTC) را در ارزپلاس معامله کنید!

خرید BTC

در همین حال، تحلیلگران جی‌پی مورگان (JPMorgan) اخیراً به سرمایه‌گذاران هشدار داده‌اند که پس از اتمام «سرخوشی هاوینگ»، قیمت بیت کوین ممکن است کاهش یابد. بر این اساس، آنها می‌گویند که رویداد هاوینگ بیت کوین در آوریل – که بسیاری معتقدند می‌تواند قیمت آن را بالاتر ببرد – ممکن است اثر معکوس داشته باشد و در کوتاه مدت باعث کاهش قیمت به ۴۲ هزار دلار شود.

برای مشاهده شمارش معکوس و تاریخ هاوینگ بیت کوین در سال ۲۰۲۴ کلیک کنید.
منبع کوین‌تلگراف

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments