افزایش معاملات در شبکه پالیگان! MATIC برای ثبت یک رکورد جدید آماده می‌شود؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

همزمان با صعود قیمت‌ها در بازار کریپتو، ارز دیجیتال بومی شبکه پالیگان، MATIC نیز شاهد بازگشت قابل‌توجهی بوده و از آستانه مهم و روانی ۱ دلار عبور کرده است.

در زمان نگارش این خبر، پالیگان با قیمت ۱٫۰۴ دلار معامله می‌شود که در مقایسه با یک هفته گذشته، بیش از ۶٫۵ درصد رشد دارد.polygons-matic-surges-past-1-as-market-bounces-bac

علاوه بر جو صعودی بازار کلی، بهبود V شکل قیمت پالیگان به رشد حجم معاملات این رمزارز نیز نسبت داده می‌شود. در همین راستا، گزارش‌ها حاکی از آنند که سود باز معاملات آتی MATIC در بازه تقریبا یک ماهه، بیش از ۱۱۷ درصد افزایش یافته و از ۲۰۲ میلیون دلار به ۴۳۸٫۶۸ میلیون دلار رسیده که نشان‌دهنده افزایش تعامل فعالان بازار و خوش‌بینی آنها پیرامون MATIC است.

Ramzarzخرید سریع MATIC!
با یک کلیک پالیگان (MATIC) را در ارزپلاس معامله کنید!

خرید MATIC

تحلیلگرانی که الگوهای نمودار MATIC را بررسی می‌کنند، یک مثلث متقارن را شناسایی کرده‌اند که قدمت آن به دو سال قبل می‌رسد و یک حرکت جانبی را برای این رمزارز به همراه داشته است.

به گفته آنها، احیای فعلی بازار می‌تواند پالیگان را به سمت خط روند مقاومتی این الگو سوق دهد که در صورت شکست آن، این ارز دیجیتال می‌تواند صعود قوی‌تری را بالاتر از این ساختار تجربه کند.

بر این اساس، تحلیلگران معتقدند که قیمت پالیگان می‌تواند در ماه‌های آینده از ۲٫۹ دلار عبور کند و به بالاترین سطح تاریخی (ATH) خود برسد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع بی اچ نیوز

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments