استارک‌نت برنامه آزادسازی توکن‌ها را تغییر داد؛ قیمت STRK شروع به افزایش کرد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

توکن STRK پروژه استارک‌نت (Starknet) روز پنج‌شنبه و پس از اینکه شرکت توسعه‌دهنده آن، استارک‌ور (StarkWare) موافقت کرد تا تعداد توکن‌های اختصاص داده شده به تیم را که قرار است قفلشان در ماه آوریل باز شود، کاهش دهد، به میزان قابل‌توجهی افزایش یافت. استارک‌ور پیش‌تر به دلیل برنامه بازگشایی توکن‌های STRK جدید خود مورد انتقاد شدید جامعه قرار گرفته بود.
این بیانیه پس از آن منتشر شد که پروژه لایه دوم اتریوم استارک‌نت در هفته گذشته بیش از ۷۰۰ میلیون توکن را به کاربران اولیه، مشارکت‌کنندگان و سایر گروه‌های هدف ارسال و همچنین افشا کرد که توسعه‌دهندگان و سرمایه‌گذاران ممکن است بتوانند تا اوایل ماه آینده شروع به فروش بیشتر توکن‌های تخصیص‌یافته خود کنند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

این تیم در ایمیل جدید خود گفت: «پس از گوش دادن به بازخورد دوستان و همکاران، ما در حال تغییر برنامه بازگشایی قفل توکن‌ها برای مشارکت‌کنندگان و سرمایه‌گذاران اولیه استارک‌ور هستیم تا آن را تدریجی‌تر کنیم.»
طبق این بیانیه، بر اساس برنامه جدید، به جای ۱۳٫۴ درصد برنامه‌ریزی شده (۱٫۳۴ میلیارد توکن)، تنها قفل ۰٫۶۴ درصد از ۱۰ میلیارد توکن اولیه در ۱۵ آوریل باز خواهد شد. باز کردن تدریجی قفل توکن‌ها با نرخ ۰٫۶۴ درصد (۶۴ میلیون توکن) ماهانه تا ۱۵ مارس ۲۰۲۵ ادامه خواهد داشت و پس از آن، به ۱٫۲۷ درصد (۱۲۷ میلیون توکن) ماهانه برای ۲۴ ماه آینده تا ۱۵ مارس ۲۰۲۷ تغییر خواهد کرد.
قیمت ارز دیجیتال STRK که پیش‌تر به دلیل انتقادات شدید جامعه، بیش از ۵۰ درصد سقوط کرده بود، به دنبال انتشار این خبر افزایش یافت. در زمان نگارش این خبر، STRK با قیمت ۲٫۰۹ دلار معامله می‌شود که در مقایسه با ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۱۰ درصد رشد دارد.
استارک‌نت برنامه آزادسازی توکن‌ها را تغییر داد؛ قیمت STRK شروع به افزایش کرد!

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین‌دسک

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments