۳ دلیل برای ثبت رکورد ۱۵۰ هزار دلاری توسط بیت کوین در سال ۲۰۲۴!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تام لی، رئیس بخش تحقیقات شرکت فاندستریت (FundStrat)، پیش‌بینی بزرگی برای قیمت بیت کوین (BTC) در سال ۲۰۲۴ انجام داده و تخمین می‌زند که ارزش این دارایی به بیش از دو برابر بالاترین رکورد قبلی خود خواهد رسید. به عقیده این کارآفرین آمریکایی، قیمت بیت کوین امسال تا ۱۵۰ هزار دلار افزایش خواهد یافت.
لی سه دلیل برای پیش‌بینی جسورانه خود ذکر کرده است: «تقاضا با تأیید ETFهای جدید بهبود یافته، عرضه با هاوینگ آتی کاهش خواهد یافت و اگر سیاست پولی هم آنگونه که انتظار می‌رود، تسهیل شود، از دارایی‌های پرریسک حمایت خواهد شد.»

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

این اظهارات در حالی مطرح شده که قیمت بیت کوین پس از افزایش ۳۰ درصدی در ۳۰ روز گذشته، اکنون با مقاومت ۵۲ هزار دلاری مواجه شده است. با این حال، لی نگران نیست و می‌گوید:

فکر نمی‌کنم کاهش سرمایه‌گذاری به این زودی‌ها آغاز شود.

هنگامی که از لی در مورد عملکرد بیت کوین در پنج سال آینده پرسیده شد، او گفت: «این پول خوب است و من فکر می‌کنم که مفید بودن خود را ثابت خواهد کرد.» با استناد به این موضوع، لی پیش‌بینی می‌کند که ارزش این دارایی در چند سال آینده به ۲۰۰ هزار دلار خواهد رسید.
در همین حال، یک تحلیلگر تکنیکال با نام Emperor، مناطق حمایتی اصلی را که بازار اکنون و در شرایط اصلاحی به سمت آن متمایل است، برجسته کرده است. به گفته این تحلیلگر، یک حمایت کلیدی در محدوده ۴۹ هزار دلار وجود دارد که اگر شکسته شود، می‌تواند منجر به کاهش بیشتر قیمت گردد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کریپتو پوتیتو

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments