۴۰۰ میلیون دوج کوین در بازار ناپدید شد! ماجرا از چه قرار است؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در اتفاقی شگفت‌انگیز، ۴۰۰ میلیون دوج کوین (DOGE) بدون هیچ ردی در بازار ناپدید شده‌ که کارشناسان را متحیر و سرمایه‌گذاران را سرگردان کرده‌ است.

بر اساس جدیدترین توییت تیم Whale Alert، ۴۰۰ میلیون توکن DOGE به سرعت بین کیف پول‌های ناشناس منتقل شد که تغییر قابل‌توجه و غیرمنتظره‌ای را در چشم‌انداز ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد.

با این حال، بررسی عمیق‌تر داده‌های آنچین، حاکی از انتقال حتی بزرگ‌تری است که در مجموع، ۵۱۲٫۶۸ میلیون توکن، به ارزش تقریبی ۴۳٫۳۹ میلیون دلار را شامل می‌شود.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

چیزی که به گمانه‌زنی‌ها می‌افزاید، ماهیت ناشناس کیف پول‌های درگیر است. طبق گزارش‌ها، همه آدرس‌های شرکت‌کننده در این انتقال مرموز، جدید و فاقد هرگونه سابقه تراکنش قبلی هستند.

ناپدید شدن ناگهانی این تعداد دوج کوین همزمان با روند عجیبی است که در میان ماینرهای DOGE مشاهده می‌شود.

داده‌های اخیر پلتفرم IntoTheBlock نشان می‌دهند که میزان فروش ماینرها به میزان قابل‌توجهی کاهش یافته، به طوری که در ۲۴ ساعت گذشته، جریان خروجی خالص از ۱۹٫۴۴ میلیون به ۷٫۲۷ میلیون DOGE رسیده است.

در واقع، اگرچه جریان‌ خروجی ادامه دارد، اما مقدار کاهشی آن نشان‌دهنده تغییر بالقوه در رفتار ماینرها است. در حال حاضر، ماینرهای دوج کوین در مجموع ذخایری به ارزش ۴٫۱۶ میلیارد DOGE به ارزش ۳۵۴٫۸۶ میلیون دلار در اختیار دارند.

در میان این تحولات، حدس و گمان‌ها در جامعه دوج کوین همچنان ادامه دارد؛ زیرا مکان اختفای ۴۰۰ میلیون DOGE هنوز مشخص نیست.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع یوتودِی

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments