جسمی‌کوین همچنان در حال صعود! چرا تحلیلگران به آینده این رمزارز امیدوارند؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

جسمی‌کوین (JasmyCoin) که با نام «بیت کوین ژاپن» نیز شناخته می‌شود، در روزهای اخیر به یکی از رمزارزهای ترند تبدیل شده است.

پروژه جسمی‌کوین که در سال ۲۰۱۸ در ژاپن راه‌اندازی شد، در تلاش است تا یک پلتفرم غیرمتمرکز را برای مدیریت داده‌ها و دستگاه‌های اینترنت اشیا (IoT) ایجاد کند. در واقع، هدف جسمی‌کوین، توانمندسازی شرکت‌ها با ارائه راه‌حل‌هایی است که کاربران را قادر می‌سازند تا کنترل و مالکیت کامل بر داده‌های خود را حفظ کنند.

در زمان نگارش این خبر، JASMY با قیمت ۰٫۰۱۷ دلار معامله می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، ۵۰ درصد و در بازه‌های هفتگی و ماهانه، به ترتیب، ۱۸۰ و ۲۸۰ درصد رشد داشته است.jasmy-coin-price-why-is-jasmy-price-rallyingهمان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، رالی اخیر JASMY را می‌توان به چند عامل کلیدی نسبت داد. یکی از این عوامل، تغییرات نظارتی در ژاپن است. دولت این کشور اخیراً گام‌های مهمی در جهت تسهیل سرمایه‌گذاری مستقیم در دارایی‌های دیجیتال برداشته است.

همچنین، افزایش اخیر قیمت جسمی‌کوین را می‌توان با افزایش فعالیت نهنگ‌ها نیز مرتبط دانست. گزارش‌ها حاکی از آنند که دو نهنگ مجموعاً ۶۶۵٫۶۵ میلیون توکن JASMY را از کوین‌بیس برداشت کردند.

Ramzarzخرید سریع JASMY!
با یک کلیک جسمی (JASMY) را در ارزپلاس معامله کنید!

خرید JASMY

این حرکت قابل‌توجه نهنگ‌ها نه تنها به فشار خرید در بازار می‌افزاید، بلکه اعتماد آنها را به چشم‌انداز آتی جسمی‌کوین نشان می‌دهد.

علاوه بر این‌ها، به نظر می‌رسد که جسمی‌کوین توجه چهره‌های برتر بازار را هم به خود جلب کرده است که به پتانسیل این رمزارز اعتقاد دارند. یکی از این مدافعان، متیو پری، یک کارشناس شناخته‌شده در دنیای معاملات رمزارزها است.

پری اخیراً چشم‌انداز مثبت خود را درباره JASMY به اشتراک گذاشته و نسبت به توانایی این رمزارز برای شگفت‌زده کردن بازار ابراز اطمینان کرده است. همچنین، تحلیلگر معروف بازار با نام The Wolf of Memes Street نیز جسمی‌کوین را تأیید کرده‌ و پیش‌بینی می‌کند که قیمت آن به ۰٫۳ دلار برسد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین گیپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments