رکوردشکنی جدید آلت‌لیر در بحبوحه اصلاح و تثبیت قیمت دیگر رمزارزها!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت اکثر ارزهای دیجیتال در محدوده ثابتی باقی ماند که دلیل این امر می‌تواند ادامه فاز تثبیت اخیر باشد.

در این میان، بیت کوین در نزدیکی بالاترین حد خود در بیش از ۲ سال گذشته نوسان می‌کند و قیمت اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان، هم در محدوده ۳۰۰۰ دلار قرار دارد.

در همین حال، آلت‌لیر (Altlayer)، یک شبکه بلاکچینی جدید که به دنبال تسریع و تسهیل افزایش مقیاس‌پذیری پروژه‌های وب ۳ است، یکی از ارزهای دیجیتال است که عملکرد جالب توجهی از خود نشان داده است.

Ramzarzخرید سریع ALT!
با یک کلیک آلت‌ لیر (ALT) را در ارزپلاس معامله کنید!

خرید ALT

آلت‌لیر در روز ۲۱ فوریه به بالاترین قیمت تاریخی خود در ۰.۵۴۰۰ دلار رسید که بسیار بالاتر از کف قیمت آن در ۴ فوریه با ۰.۲۹۴۵ دلار بود. توکن آلت‌لیر همچنین بالاتر از سطح حمایت کلیدی ۰.۴۶۲۵ دلار قرار دارد.

علاوه بر این، این رمزارز با عبور از میانگین‌های متحرک ۲۵ و ۵۰ روزه، یک چشم‌انداز صعودی را برای خود ترسیم کرده است. به گفته تحلیلگران بازار، هدف بعدی که برای آلت‌لیر می‌توان متصور شد، سطح ۰.۶۰ دلار است.crypto-price-predictions-ethereum-altlayer-memeinato

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع بیت تایمز

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments