انتقال هزاران اتریوم به یک صرافی؛ هم‌بنیان‌گذار اتریوم چه نقشه‌ای دارد؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بر اساس گزارش پلتفرم لوک‌آن‌چین (Lookonchain)، کیف پول جفری ویلک (Jeffrey Wilcke)، یکی از بنیانگذاران اتریوم (ETH) حدود ۴۳۰۰ توکن ETH را به یک صرافی منتقل کرده است.

آخرین نقل و انتقال ثبت‌شده از این کیف پول به ژوئن ۲۰۲۳ برمی‌گردد. در این تاریخ، ویلک ۲۲ هزار اتریوم به ارزش حدود ۴۱.۱ میلیون دلار را به یک صرافی انتقال داده بود.

در زمان نگارش این خبر، این کیف پول حدود ۴۶ هزار اتریوم با ارزش تقریبی ۳۶۲ میلیون دلار در اختیار دارد. تجزیه و تحلیل سایت AMBCrypto از شاخص جریان خالص (Netflow) در پلتفرم کریپتو‌کوانت (CryptoQuant) نشان داد که انتقال اخیر تأثیری بر روند کلی نداشته است. این شاخص حاصل کسر شدن مقدار وجوه ورودی به صرافی‌ها از مقدار خروجی آنها است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

در پایان جلسه معاملاتی دهم فوریه، شاخص جریان خالص منفی باقی ماند که نشان‌دهنده ادامه خروج توکن‌های ETH از صرافی‌ها است. طبق نمودار، در این روز بیش از ۹۸۰۰ توکن ETH از صرافی‌ها خارج شده است.

این روند برخلاف روز گذشته بود که طی آن بیش از ۷۵ هزار اتریوم وارد صرافی‌ها شد. در زمان انتشار این خبر، حدود ۳ هزار اتریوم دیگر از صرافی‌ها خارج شده است.ethereum-co-founder-moves-22k-eth-are-prices-affected

به نظر می‌رسد هم‌بنیانگذار اتریوم از فرصت افزایش قیمت برای فروش دارایی‌های خود بهره برده است. اتریوم در زمان نگارش این خبر، بیش از ۲۵۰۰ دلار قیمت دارد.

قدرت روند صعودی آن هم در میانگین متحرک کوتاه‌مدت (خط زرد) و هم در شاخص قدرت نسبی آن (RSI) مشهود است.ethereum-co-founder-moves-22k-eth-are-prices-affected

اگر اندیکاتور RSI همچنان به رشد خود ادامه دهد، قیمت ETH افزایش خواهد یافت که خبر خوبی برای دارندگان آن، پس از یک دوره رکود طولانی خواهد بود.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع ای‌ام‌بی‌کریپتو

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments