امکان استیکینگ ریپل فراهم شد! منتظر صعودی شدن قیمت XRP باشیم؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بر اساس گزارش‌های جدید منتشرشده، یک زنجیره جانبی بلاکچین ریپل (XRP Ledger یا XRPL) که با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگار است، قصد دارد به اعتبارسنج‌های خود با رمزارز XRP پاداش ‌دهد. به این ترتیب، ریپل هم وارد دنیای رقابتی امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) و پلتفرم‌های استیکینگ خواهد شد.
فران پرات تیو (Ferran Prat Tió)، مدیرعامل Peersyst Technology، شرکت شریک ریپل و سازنده زنجیره مذکور، اخیراً در مصاحبه‌ای این خبر را تأیید کرد. تیو بیان داشت که با اجرای این زنجیره، کارمزدهایی دریافت می‌شود که توسط اعتبارسنج‌های زنجیره دریافت خواهد شد… مزیت اصلی زنجیره جانبی سازگار با EVM، این است که XRP رمزارز بومی است. اساساً، اعتبارسنج‌ها هنوز هم می‌توانند XRPهای خود را نگه دارند و از تمام قراردادهای این زنجیره سازگار با EVM، بدون نیاز به فروش توکن‌ها استفاده کنند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

کریپتو اری (Crypto Eri)، تحلیلگر محبوب نیز در واکنش به این خبر بیان داشت که برخلاف شبکه اصلی XRPL که کارمزد‌های تراکنش در قالب XRP سوزانده می‌شوند، در زنجیره جدید، اعتبارسنج‌ها این کارمزدها را دریافت خواهند کرد.
زنجیره جانبی مذکور که از طریق یک پل به XRPL متصل می‌شود، شبکه‌ای جدا از XRPL و ریپل‌نت (RippleNet) است، اما همچنان از XRP به عنوان توکن اصلی خود استفاده می‌کند.
تیو در ادامه گفت:

و مهم‌ترین نکته این است که همه این موارد، باعث افزایش تقاضا برای XRP خواهند شد.

از این رو، می‌توان انتظار داشت که با اجرایی شدن این قابلیت جدید، قیمت ارز دیجیتال XRP هم به طور مثبتی تحت تأثیر قرار بگیرد. در زمان نگارش این خبر، ریپل با قیمت ۰٫۵۳ دلار معامله می‌شود که یک رشد ۲٫۵ درصدی نسبت به روز گذشته دارد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کریپتو پوتیتو

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments