فروش بیت کوین توسط دارندگان بلند‌مدت! آیا افزایش قیمت در راه است؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

درصد دارندگان بیت کوین که دارایی خود را برای بیش از یک سال نگهداری کرده‌اند (SLA ۱ plus)، در نوامبر ۲۰۲۳ به بالاترین حد خود یعنی حدود ۷۱ درصد رسید.

به عنوان یک اصل کلی، این گروه از دارندگان تمایل دارند بیت کوین را در بازارهای نزولی، زمانی که قیمت‌ها پایین است، خریداری کنند و تا زمانی که قیمت‌ها افزایش یابد، آن را نگهداری نمایند.

در پی صعودی شدن بازار، این گروه شروع به نقد کردن دارایی‌های خود می‌کند. در نتیجه، با افزایش قیمت بیت کوین در بازارهای صعودی، درصد چنین دارندگانی کاهش می‌یابد. این موضوع در آخرین افزایش قیمت نیز مشاهده شده است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

در پی افزایش قیمت بیت کوین به ۴۶ هزار دلار، تعداد دارندگان این گروه ۱ درصد کاهش یافت و به ۶۹.۲ درصد رسید.long-term-bitcoin-holders-selling-off-could-signal-more-price-increases000

این روند که ابتدا در دسامبر ۲۰۲۳ توسط سایت کریپتو‌اسلیت (CryptoSlate) مورد توجه قرار گرفت و سپس توسط دن پنترا (Dan Pantera) تأیید شد، به این معنی است که اگر این کاهش ادامه یابد، قیمت بیت کوین می‌تواند افزایش بیشتری را تجربه کند.

این روند ارزش توجه دقیق را دارد؛ زیرا ممکن است در آینده پیامدهای مهمی برای بازار بیت کوین داشته باشد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کریپتواسلیت

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments