صعود مقتدرانه میم کوین بانک به جمع ۵۰ رمزارز برتر بازار!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بانک (BONK)، اولین میم کوین با تم سگ در شبکه سولانا، همچنان به رالی صعودی خود ادامه می‌دهد و ضمن ثبت رکوردهای تاریخی جدید، ارزش بازار آن هم برای اولین بار به بالای ۱ میلیارد دلار رسیده است.
در زمان نگارش این خبر، بانک با قیمت ۰٫۰۰۰۰۳ دلار معامله می‌شود که یک رشد ۱۰۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته دارد. بالاترین قیمت تاریخی این میم کوین تنها چند ساعت پیش در محدوده ۰٫۰۰۰۰۳۱ دلار به ثبت رسید. بر اساس داده‌های بازار، قیمت بانک در یک هفته و در یک ماه اخیر، به ترتیب بیش از ۱۴۵ و ۱۱۲۵ درصد افزایش یافته است.

Ramzarzخرید سریع BONK!
با یک کلیک بونک را در ارزپلاس معامله کنید!

خرید BONK

همزمان با این رشد قیمتی، ارزش بازار بانک هم به ۱٫۸۴ میلیارد دلار رسیده و به این ترتیب، این میم کوین اکنون در جایگاه ۴۲ بازار قرار دارد. از طرفی، در بخش میم کوین‌ها نیز، بانک موفق شده پس از دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB)، رتبه سوم را به خود اختصاص دهد.
صعود مقتدرانه میم کوین بانک به جمع ۵۰ رمزارز برتر بازار!رالی صعودی اخیر بانک به لیست شدن و آغاز معاملات این میم کوین در صرافی بزرگ کوین بیس در روز پنج‌شنبه و همچنین، انتشار اطلاعیه‌ای مبنی بر لیست شدن BONK در صرافی بایننس در روز ۱۵ دسامبر، نسبت داده می‌شود.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع دی‌کریپت

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments