حرکات مشکوک نهنگ‌ها همزمان با شیباسوزی گسترده! رالی SHIB ادامه‌دار است؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به دلیل افزایش قیمت و رویدادهای قابل توجه، در روزهای اخیر محبوبیت شیبا اینو (SHIB) در میان سرمایه‌گذاران افزایش یافته است.

طی ۲۴ ساعت گذشته، با افزایش ۸۰۳ درصدی نرخ توکن‌سوزی در بلاکچین شیبا اینو، ۱۰.۳۴ میلیون توکن SHIB به آتش کشیده شد. همان‌طور که می‌دانید، افزایش نرخ توکن‌سوزی با تلاش‌های جامعه شیبا اینو برای ارتقای توکنومیک SHIB مطابقت دارد.

از سوی دیگر، بر اساس گزارش Whale Alert، تراکنش یک نهنگ که شامل انتقال رقم خیره‌کننده ۴.۲۲ تریلیون SHIB به یک کیف پول ناشناخته بود، جذابیت شیبا اینو را بیشتر کرده است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

در این میان، قیمت SHIB با ۱.۹۱ درصد افزایش در عرض ۲۴ ساعت به ۰.۰۰۰۰۰۹۷۹۹ دلار رسید. قابل ذکر است که این میم کوین با افزایش قابل توجه ۱۹.۰۸ درصد در بازه هفتگی و ۱۷.۳۸ درصد در بازه ماهانه همراه بوده است.

این روند صعودی همچنین باعث شد که شیبا اینو از لایت کوین (LTC) و دای (DAI) در رتبه‌بندی بر اساس ارزش بازار پیشی بگیرد. معامله‌گران و سرمایه‌گذاران جهانی از نزدیک حرکات SHIB را زیر نظر دارند و پیش‌بینی می‌کنند که روند صعودی شیبا اینو به زودی تشدید شود.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین گیپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments