رشد ۴۸ هزار درصدی شیباسوزی در آستانه رکوردشکنی جدید شیباریوم!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شیبا اینو (SHIB) بار دیگر ثابت کرد که می‌تواند با افزایش سرعت توکن‌سوزی خود در کانون توجه قرار بگیرد. در همین راستا، داده‌های پلتفرم Shibburn نشان می‌دهند که در مجموع ۲۸،۱۲۹،۳۸۰ توکن SHIB به کیف پول‌های مرده ارسال شده است.

این رقم نسبت به روز گذشته، ۴۷،۸۷۲ درصد افزایش یافته است.افزایش تاریخی نرخ توکن‌سوزی، مهر تأییدی بر سرزندگی اکوسیستم شیبا اینو و میزان تعهد اعضای جامعه به دستور کار کاهش تورم این پروتکل است.

با جهش گسترده در نرخ توکن‌سوزی، تعداد کل توکن‌هایی که تا کنون سوزانده شده‌اند، به ۴۱۰,۶۴۵,۲۲۶,۸۹۴,۹۹۱ توکن SHIB رسیده و با کسر کل مقدار سوخته‌شده، ۵۸۰,۴۰۴,۲۹۵,۲۳۷,۵۰۵ شیبا برای عرضه در گردش باقی مانده است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

مشارکت‌کنندگان اصلی در توکن‌سوزی اخیر شیبا شامل آدرسی است که از طریق آن در مجموع ۲۷،۱۲۵،۲۷۵ شیبا سوزانده شد. قیمت این شیباهای سوزانده‌شده با نرخ فعلی بازار (۰.۰۰۰۰۰۸۳۶۴ دلار)، به ۲۲۶.۸۷ دلار می‌رسد.

این افزایش نرخ توکن‌سوزی در زمانی اتفاق افتاده که شیباریوم در آستانه ثبت بزرگ‌ترین نقطه عطف شبکه خود تا به امروز است. داده‌های پلتفرم شیباریوم اسکن نشان می‌دهند که در مجموع ۱،۷۲۸،۱۲۴ بلاک تاکنون ایجاد شده است.

این معیارها و نقاط عطف تاریخی شیباریوم، زیربنای چیزی است که شیبا اینو را از همتایانش متمایز می‌کند.با این حال، به نظر می‌رسد که نرخ توکن‌سوزی شیبا اینو از سایر معیارهای مهم SHIB جدا شده است. با کمال تعجب، قیمت این میم کوین همگام با رویدادهای صعودی اخیر حرکت نکرده است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع یوتودِی

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments

هر توکنی یک بار خوب رشد میکنه و شیبا قبلا رشدش رو کرد و کسانی هم که باید سود میکردن کردن بنده شخصا کسی رو میشناسم که رو شیبا ۱۸ میلیارد سود کرد الان حکایت برنج نذری هس آقا تمام شد برنج تمام شد دیر رسیدی خلاص

کی میخواد رشد کنه ، تمامی ارز ها رشد داشتن ولی شیبا هیچ رشدی نکرده ، تاریخ رشد این ارز چه زمانی است؟

گذاشتن ترشی بندازن، هرگاه خوب رسید جوانه میزنه بعد زمان رشدش رسیده،
آقا کجای کاری، چند سال سرکاریم و شدیم بازیچه کوساما و دارودستش.

آخرین ویرایش 16 روز پیش توسط چون می‌گذرد راهی نیست

داداش عزیزم خدمتت بگم خانواده شیبا ودوج مرده هستن تا دوسال دیگه هم صعود آنچنانی ندارن خیالتان راحت زیاد هنربکنن اگه ۳۰ال۴۰درصد بره بالا اینجا نمیشه باچت توضیح بدم والی جواب قانع کننده دارم برای خانواده دوج وزیبا….ازمن به شما پولتون زنده شدبکشید بیرون چون سوددهی آنچنانی که فکر می‌کنید ندارن