رشد ۲۰ درصدی ورلدکوین؛ مدیرعامل برکنارشده ChatGPT دوباره برمی‌گردد؟!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، در تاریخ ۱۷ نوامبر، سام آلتمن، مدیرعامل سابق شرکت اوپن ای‌آی (OpenAI)، به طور غیرمنتظره‌ای برکنار شد و گمانه‌زنی‌هایی را در جامعه هوش مصنوعی برانگیخت. برکناری او به نگرانی‌های هیئت مدیره در مورد عدم شفافیت و قابلیت‌های مدیریتی او مرتبط بود. نکته قابل توجه، ارتباط آلتمن با پروژه ارز دیجیتال ورلدکوین (WLD) بود که بعد از برکناری او، نوسانات زیادی را تجربه کرد.
با این حال، تصمیم به برکناری آلتمن، انتقاد سهامداران و سرمایه‌گذاران بانفوذ این شرکت از جمله مایکروسافت، را به همراه داشت که از بازگشت او حمایت می‌کنند. برخی از گزارش‌ها حاکی از آنند که تلاش‌ها برای بازگرداندن آلتمن، احتمالاً با پیش‌نیاز مطرح‌شده از سوی او مبنی بر اطلاح هیئت مدیره، در حال پیگیری است. پس از این گزارش‌ها، آلتمن یک پیام مرموز در X (توییتر سابق) منتشر کرد و در آن به تیم اوپن ای‌آی ابراز علاقه کرد. این موضوع به گمانه‌زنی‌ها در مورد همکاری مجدد او با این شرکت دامن زد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

در این میان، خبر بازگشت احتمالی آلتمن باعث افزایش بیش از ۲۰ درصدی ارزش توکن WLD شده است. با این تغییرات، معامله‌گران ارزهای دیجیتال نشان دادند که عملکرد قیمتی اخیر این ارز دیجیتال نشان‌دهنده عدم اطمینان در بازار بود و احساسات کلی در بازار، با اخبار و رویدادهای مختلف تغییرپذیر است.
در همین حال، ورلدکوین که با محدودیت‌های نظارتی شدیدی در برخی از کشورها از جمله آرژانتین، بریتانیا، کنیا، فرانسه و آلمان مواجه است، ادعا می‌کند که با بیش از ۴ میلیون دانلود، ششمین کیف پول محبوب در جهان است. علاوه بر این، این پروژه دارای بیش از ۱ میلیون کاربر فعال ماهانه بوده و ۲۲ میلیون تراکنش را طی شش ماه پردازش کرده است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع بی‌این کریپتو

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments