تحلیل قیمت شیبا اینو: تشکیل الگوی پرچم و احتمال یک رالی صعودی دیگر!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با توجه به اینکه بیت‌کوین (BTC) در حال تلاش برای عبور از مقاومت ۳۸۰۰۰ دلاری است، بازار ارزهای دیجیتال از جمله شیبا اینو (SHIB) نیز تحت تاثیر این اقدام بیت کوین قرار گرفته است.

میم کوین شیبا در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۵۲ دلار معامله می‌شود و از هفته گذشته در تلاش برای تثبیت در میان دو خط روند همگرا است. این حرکت قیمتی نشان‌دهنده تشکیل یک الگوی پرچم (Flag pattern) صعودی است که می‌تواند به عبور از مقاومت ۰.۰۰۰۰۱ دلاری به شیبا کمک کند.shiba-inu-price-prediction-flag-pattern-hints-18-breakout-rally

در ۳۰ روز گذشته، قیمت شیبا اینو رشد قابل توجهی را تجربه کرد و از ۰.۰۰۰۰۰۶۱۲ دلار به قیمت فعلی ۰.۰۰۰۰۰۸۵۴ دلار رسید که یک رشد ۳۰ درصدی را نشان می‌دهد. با این حال، این روند صعودی با مقاومتی در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹۶۵ دلار مواجه شد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

رسیدن به این مقاومت منجر به کاهش قیمت شیبا تا محدوده ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار شد. در واقع، این محدوده قیمتی با سطح ۰.۵۰ فیبوناچی اصلاحی همپوشانی دارد. در چارچوب یک روند صعودی بلندمدت، این مقدار اصلاح قیمت اغلب به عنوان یک اصلاح سالم در نظر گرفته می‌شود.

تجزیه و تحلیل نمودار ۴ ساعته شیبا نشان می‌دهد که در نتیجه این مرحله تثبیت، یک الگوی ادامه‌دهنده صعودی پرچم در حال شکل‌گیری است. به طور معمول، قیمت در یک دوره کوتاه مدت قبل از بریک آوت از این الگو به صورت جانبی حرکت خواهد کرد.

اگر شیبا توانایی بریک آوت از خط روند بالای این الگو را داشته باشد، می‌تواند با هدف قرار دادن ۰.۰۰۰۰۱۵۰ دلار یک رشد ۱۸ درصدی را تجربه کند.

شاخص قدرت نسبی (RSI): اگرچه RSI در حال حرکت به سمت پایین است که فشار فروش از سوی فروشندگان را نشان می‌دهد، اما روند صعودی دست‌نخورده شیبا حاکی از احتمال بالا برای ادامه حرکت صعودی است.

بولینگر باند: همگرایی باندهای این اندیکاتور نشان می‌دهد که بازار در مرحله اصلاح است. این همگرایی اغلب قبل از حرکت‌های شدید و قابل توجه دیده می‌شود.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین گیپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments