رد هکر صرافی پولونیکس زده شد! جایزه ۱۰ میلیون دلاری برای بازگرداندن پول‌ها!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

صرافی پولونیکس (Poloniex)، در خبری ادعا کرد فردی را که در پس هک ۱۲۰ میلیون دلاری این صرافی بوده، شناسایی کرده است و قصد دارد نیروهای امنیتی چین، روسیه و ایالات متحده را به منظور برخورد با این فرد وارد ماجرا کند.

جاستین سان، سهام‌دار عمده پولونیکس، این اطلاعات را از طریق یک پیام در بلاکچین اتریوم فاش کرد. در این بین، جاستین مقدار کمی اتریوم را به آدرس‌های مرتبط با این هک ارسال کرد تا پیامی واضح را مبتنی بر تأیید هویت این فرد ارسال کرده باشد.poloniex-confirms-id-of-attacker-behind-120m-hack-involves-police-from-china-russia-and-the-us

پولونیکس به هکر هشدار داده است که تمام وجوه دزدیده‌شده علامت‌گذاری و ردیابی خواهد شد و دارایی‌های آنها مسدود می‌شود. این شرکت مهلتی را برای هکر برای بازگرداندن وجوه دزیده‌شده تا تاریخ ۲۵ نوامبر تعیین کرد و ۱۰ میلیون دلار برای بازگرداندن وجوه پیشنهاد داده است.

اگر دارایی‌های به سرقت رفته بازگردانده نشود، مجریان قانون از چندین کشور مختلف به این مسئله ورود خواهند کرد. این هک در تاریخ ۱۰ نوامبر رخ داد که باعث به سرقت رفتن ۱۲۰ میلیون دلار از صرافی پولونیکس شد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

این صرافی به مشتریان اطمینان داد که این ضررها را پوشش خواهد داد. پولونیکس قصد دارد به زودی امکان واریز و برداشت را از سر بگیرد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کریپتوبیسیک

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments