مقایسه عملکرد بیت کوین و طلا در ۳ سال گذشته؛ کدام‌یک بازدهی بیشتری داشته است؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

رییس بزرگ‌ترین صرافی رمزارزی جهان از استراتژی مایکل سیلور در مورد بیت کوین حمایت کرده است.

چانگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، در توییت اخیر خود از مایکل سیلور، مدیر اجرایی شرکت مایکرواستراتژی که طی سه سال گذشته در حال انباشت بیت کوین بوده، حمایت کرده است.

ژائو در توییت خود، توییت روز قبل سیلور را به اشتراک گذاشت که نشان می‌داد از آگوست سال ۲۰۲۰، زمانی که مایکرواستراتژی خرید بیت کوین را آغاز کرد، قیمت بیت کوین افزایش چشمگیری داشته است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

بر اساس توییت سیلور، قیمت بیت کوین از آن زمان تاکنون ۲۱۴ درصد رشد کرده، در حالی که طلا در این بازه ۳ درصد از ارزش خود را از دست داده است.cz-supports-michael-saylor-on-his-bitcoin-btc-strategy-heres-what-he-saysبا انتشار دوباره این توییت توسط ژائو، مدیرعامل بایننس به تعدادی از منتقدان بیت کوین اشاره کرد و با کنایه به آنها گفت:

بیت کوین ذخیره خوبی برای ارزش نیست؛ زیرا بیش از حد نوسان دارد.

در حال حاضر، غول هوش تجاری مایکرواستراتژی در مجموع ۱۵۸،۴۰۰ واحد بیت کوین دارد که ارزش آنها بیش از ۵٫۷ میلیارد دلار است. در همین راستا، گزارش‌ها حاکی از آنند که به دنبال رالی اخیر بازار کریپتو، سود تحقق‌نیافته این شرکت از سرمایه‌گذاری بیت کوینی خود به بیش از ۱٫۱ میلیارد دلار رسیده است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع یوتودِی

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments