آیا دوج کوین به سطحی جذاب برای خرید رسیده است؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با افزایش شتاب در واکنش به تحولات مثبت بازار، ارز دیجیتال دوج کوین (DOGE) علائمی از روند صعودی بالقوه را نشان می‌دهد. اخبار اخیر در مورد تایید اولین صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) آتی اتریوم (ETH)، شور و نشاط جدیدی را در بازار ارزهای دیجیتال برانگیخته است و نه تنها دوج کوین، بلکه سایر ارزهای دیجیتال بزرگ مانند بیت کوین (BTC)، اتریوم و ریپل (XRP) را نیز از این اخبار سود می‌برند.

در حال حاضر، دوج کوین بالاتر از سطوح کلیدی، از جمله میانگین متحرک نمایی (EMA) ۵۰ روزه در ۰.۰۶۱۲ دلار و خط روند نزولی ۱ ماهه معامله می‌شود.

شاخص‌های تکنیکال، مانند میانگین متحرک واگرایی-همگرایی (MACD) و شاخص حرکت جهت (DMI) به نفع یک روند صعودی همسو شده‌اند.dogecoin-price-breaks-higher-above-0-0615-is-the-bull-run-startingبا این حال، به معامله‌گران توصیه می‌شود قبل از در نظر گرفتن موقعیت‌های خرید، منتظر نفوذ قیمت دوج کوین به بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه خود باشند. این امر می‌تواند باعث افزایش حجم معاملات و جذب سرمایه‌گذاران بیشتری به دوج کوین شود.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

سطوح مهم مقاومتی، از جمله میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه در ۰.۰۶۲۸ دلار، در محدوده بین ۰.۰۶۲ دلار و ۰.۰۶۳ دلار قرار دارند. شکست سطوح مقاومتی مذکور می‌تواند نشان‌دهنده شروع یک روند صعودی جدید برای دوج کوین باشد.

با این حال، مهم است که توجه داشته باشید دوج کوین در حال حاضر زیر هر سه میانگین متحرک اصلی در نمودار روزانه خود است، که می‌تواند فرصت‌هایی را برای فروشندگان فراهم کند تا روند صعودی را با مشکل مواجه کنند.

برای تایید روند صعودی پایدار در نمودار روزانه، دوج کوین باید از سطح قیمتی ۰.۰۶۴ دلار فراتر رود، که توسط متحرک نمایی ۵۰ روزه، به یک سطح مقاومتی مهم تبدیل گشته است. یکی دیگر از علائم صعودی مهم حرکت به بالای خط روند نزولی چندماهه در حدود ۰.۰۷ دلار است که میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه را نیز در بر می‌گیرد. چنین حرکتی می‌تواند راه را برای رسیدن دوج کوین به ۰.۱ دلار هموار کند.

در حالی که شاخص‌های مثبتی وجود دارد که از روند صعودی بالقوه دوج کوین حمایت می‌کند، توصیه می‌شود سرمایه‌گذاران باید بازار و سطوح مقاومت کلیدی را به دقت زیر نظر داشته باشند تا قدرت روند صعودی و فضای افزایش بیشتر قیمت را ارزیابی کنند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین گیپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments