تحلیل‌گر معروف از منطقه خرید بیت کوین و آینده این ارز می‌گوید!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گفته یک معامله‌گر برجسته بیت کوین (BTC) که به نام Dave the Wave شناخته می‌شود، چرخه فعلی بازار بعید است که یک رشد بی اعتبار، مشابه آنچه در سال 2019 رخ داد را تجربه کند.

Dave the Wave که طرفداران قابل توجهی در رسانه‌های اجتماعی دارد، افزایش قیمت در سال 2019 را به خروج ناگهانی بیت کوین از منطقه خرید نسبت می‌دهد.

منطقه خرید مفهومی است که توسط Dave the Wave ایجاد شده، که از منحنی‌های رشد لگاریتمی (LGC) برای ترسیم چرخه‌های بلندمدت بازار بیت ‌کوین استفاده نموده و نوسانات کوتاه‌مدت را حذف می‌کند.style-bitcoin-fakeout-unlikely-as-btc-flashes-healthy-long-term-indicators-says-top-analyst-1برخلاف سال 2019، Dave the Wave پیشنهاد می‌کند که این بار، بیت کوین بیش از یک سال را در منطقه خرید سپری کرده است، که زمینه را برای یک رشد پایدار فراهم می‌کند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

او با ارجاع به شاخص میانگین متحرک واگرایی-همگرایی (MACD) ماهانه، یک شاخص حرکتی که می‌تواند نشانه معکوس شدن روند یک دارایی باشد، از تحلیل خود دفاع می‌کند.

تحلیل‌گر مذکور خاطرنشان می‌کند که، حتی اگر بیت کوین هنوز در روند نزولی باشد، خط MACD می‌تواند نشان‌دهنده فضای رشد و بازگشت صعودی در آینده نزدیک باشد.

علاوه بر این، Dave the Wave بر اطمینان از مدل LGC در پیش‌بینی عملکرد قیمت بیت ‌کوین تأکید می‌کند. او ادعا می‌کند که این مدل که از سال 2018 ترسیم شده در پیش‌بینی محدوده قیمت و شناسایی زمان بهینه خرید، عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است.

شایان ذکر است Dave the Wave قبلاً رشد صعودی برای بیت کوین در سال 2024 را پیش‌بینی کرده بود. در زمان نگارش این خبر، بیت کوین با 0.8 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته در قیمت 26413 دلار معامله می‌شود.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع دیلی کوین

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments

ببینیددوستان این اینده است که رقم میخوره شمادوستان شایدبگم تابه حال هزاران بارفکرکردیدبه این ای کاش چندسال پیش میخریدم حالا ملیونربودم همه به این فکرکردی قطعاشماخوب میدونی که دنیاروزبه روزداره پیشرفت میکنه پس این امکان داره که ارزهای دیجتال تازه شروع کارباشن مغزه مابه اینانمیزسه به نظرتون یه ادم بی سوادیافقیرمیتونه بره بیت کوین بخره نه سرمایه گذارانی اینارومیخرن که میدونن دنیابه چه سمتی خواهد رفت

اینده بیت کوین مثل لونا کلاهبرداری و حذف

اینده قیمت بیت کوین ۱ دلار است چون حباب پوچ است. یک ریال هم ارزش ندارد