محدوده ۸ دلاری چین لینک؛ تعامل عجیب با بیت کوین و راز پشت این عدد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت ارز دیجیتال چین لینک (LINK) طی ۳۰ روز گذشته روند منحصر‌به‌فردی را در بازار ارزهای دیجیتال، به ویژه در رابطه با بیت کوین (BTC) نشان داده است.

به نظر می‌رسد یک رابطه تاریخی بین قیمت چین لینک و قیمت بیت کوین، به خصوص در سطح قیمتی ۸ دلار در لینک وجود دارد.

تحلیل‌گر حوزه رمزارزها، DocXBT مشاهده کرده است که هرگاه قیمت چین لینک به بالای ۸ دلار افزایش یابد، رابطه منفی با بیت کوین به وجود می‌آید که اغلب منجر به فروش شدید بیت کوین می‌شود. این امر می‌تواند نشان دهد که نهنگ‌های بیت کوین به طور راهبردی، هرگاه که لینک از ۸ دلار فراتر رود، وارد بازار چین لینک می‌شوند و به دنبال فرصت‌های سودآور هستند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

جالب اینجاست که قیمت چین لینک اخیراً به مرز ۸ دلار نزدیک شده و فعالیت خرید در این آلت کوین افزایش یافته است. این افزایش فعالیت‌ها نشان‌دهنده احساسات صعودی در بین سرمایه‌گذاران است.

علاوه بر این، نهنگ‌های چین لینک با خریداری لینک‌هایی به ارزش تقریبی ۵۳ میلیون دلار در دو هفته گذشته، اعتماد خود را به این آلت ‌کوین نشان داده‌اند.

داده‌های درون زنجیره‌ای نیز نشان می‌دهد که این نهنگ‌ها بیش از ۷.۵ میلیون توکن لینک در این مدت خریداری کرده‌اند. این انباشت بیشتر با این واقعیت حمایت می‌شود که فعالیت آدرس چین لینک به بالاترین حد ۲ ماهه خود رسیده و عرضه در صرافی‌های متمرکز (CEX) کاهش یافته است.

رفتار اخیر قیمت چین لینک و اقدامات نهنگ‌های این آلت کوین، نشان‌دهنده یک موج صعودی بالقوه برای لینک است. همبستگی تاریخی بین لینک و بیت کوین، به ویژه در محدوده ۸ دلار، نشان می‌دهد که پویایی بازار و احساسات سرمایه‌گذاران می‌تواند تأثیر قابل ‌توجهی بر قیمت ارزهای دیجیتال داشته باشد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین گیپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments