به‌روزرسانی لیست رمزارزهای مورد تأیید دپارتمان خدمات مالی نیویورک: ریپل، دوج کوین و لایت کوین حذف شدند!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در یک تحول مهم، دپارتمان خدمات مالی نیویورک (NYDFS) اصلاحات اساسی در چارچوب رمزارزی خود انجام داده است. این تغییرات منجر به حذف ریپل (XRP)، دوج کوین (DOGE) و لایت کوین (LTC)، از لیست سبز این دپارتمان شده است.

لیست سبز فهرستی از توکن‌های تاییدشده برای شرکت‌های دارای مجوز DFS را نمایش می‌دهد. این لیست در گذشته شامل 25 ارز بود، اما در حال حاضر دارای هشت ارز، از جمله بیت کوین و اتریوم است.

سخنگوی دپارتمان خدمات مالی نیویورک توضیح داد که این تغییرات با یک چارچوب جدید برای ارزهای لیست سبز مطابقت دارد. این دپارتمان در نظر دارد پروتکل‌های اضافه کردن و حذف کردن ارزها را برای نهادهای تحت نظارت، شفاف‌سازی کند، همچنین هنجارها و مقررات ارزیابی ریسک را برای مشاغلی که به بخش خرده‌فروشی خدمات می‌دهند، افزایش دهد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

رویکرد فعالانه آدرین ای. هریس، سرپرست دپارتمان خدمات مالی نیویورک در زمان‌های اخیر بر تشدید نظارت بر ارزهای دیجیتال تاکید کرده است. این تعهد با تسویه حساب قابل توجه 100 میلیون دلاری با کوین بیس در ژانویه 2023 برجسته شد و به کمبودهای زیرساخت کوین بیس با قوانین این دپارتمان رسیدگی کرد.

پیش از این، دپارتمان خدمات مالی نیویورک به Paxos دستور داده بود تا صدور استیبل کوین بایننس (BUSD) را متوقف کند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع بیت‌کوینیست

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments