راه‌حل ایلان ماسک برای مقابله با کلاهبرداری‌های رمزارزی: استفاده از X پولی می‌شود!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ایلان ماسک، کارآفرین آمریکایی که توییتر را خریداری کرد و نام این پلتفرم را به X تغییر داد، اعلام کرده که قصد دارد برای استفاده از این پلتفرم هزینه ماهانه در نظر بگیرد. هدف او از این اقدام، جلوگیری از فعالیت گسترده ربات‌ها در این پلتفرم است که به یک موضوع نگران‌کننده برای شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است.

این اقدام پس از گفتگوی صریح وی با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی انجام شد، که پیشنهاد کرد محدود کردن استفاده از ربات‌ها در X می‌تواند اقدام موثری برای مقابله با خطرات آن باشد.

به گفته ایلان ماسک، در نظر گرفتن یک کارمزد ناچیز برای کاربر، هزینه موثر برای ایجاد تعداد زیادی ربات را «بسیار بالا» خواهد برد و از این اقدام به عنوان تنها راه مقابله با ارتش عظیم ربات‌ها در X یاد کرد.

Ramzarzخرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع

با این حال، مشکل ربات‌ها تنها به X محدود نمی‌شود. کلاهبرداران از پلتفرم‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، تیک تاک و ایکس با استفاده از فناوری‌های پیشرفته هوش مصنوعی برای مقاصد مخرب، از جمله انتشار سخنان نفرت‌انگیز و کلاهبرداری‌های رمزارزی سوءاستفاده می‌کنند.

این قبیل اقدامات فریبنده منجر به خسارات قابل توجهی برای قربانیان ناآگاه شده است. وعده هدایای رمزارزی و دیگر طرح‌های کلاهبرداری، بسیاری از این قربانیان را فریب می‌دهد.

مدل پیشنهادی ایلان ماسک برای پرداخت در X واکنش‌های متفاوتی را به همراه داشته است. برخی از کاربران این حرکت را به عنوان گامی جسورانه به سوی یک پلتفرم بدون ربات تحسین کرده‌اند. در حالی که بعضی دیگر نگرانی خود را در مورد محدود شدن این پلتفرم برای استفاده عموم مردم بیان کرده‌اند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع بی‌این‌کریپتو

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments