ادعای جسورانه مدیرعامل ریپل: XRP بیت کوین بعدی خواهد بود!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در میان فعالان بازار کریپتو، اعتقاد بر این است که توکن XRP ریپل دارای پتانسیل عظیمی است، اما این سوال هم وجود دارد که این توکن چقدر می‌تواند ارزشمند باشد. به نظر می‌رسد که برد گارلینگهاوس، مدیرعامل ریپل، پاسخ این سوال را دارد.

گارلینگهاوس در مصاحبه اخیر خود گفته که اگر شرکت او با استفاده از توکن XRP بتواند یک مشکل مالی بزرگ را حل کند، به خصوص در مقیاس بزرگ که به «تریلیون‌ها دلار» می‌رسد، این توکن می‌تواند به بیت کوین بعدی تبدیل شود. گارلینگهاوس اشاره کرد که XRP تاکنون از موفقیت چشمگیری برخوردار بوده است؛ زیرا مردم به پتانسیلی که این توکن دارد، پی برده‌اند.

اظهارات گارلینگهاوس احتمالاً ناشی از دیدگاه شرکتش برای ایجاد تحول در سیستم مالی جهانی و تبدیل شدن به یک جایگزین مناسب برای سیستم سنتی، مانند سیستم پرداخت سوئیفت است. اگر این اتفاق بیفتد، انتظار می‌رود که ارزش XRP به‌طور سرسام‌آوری افزایش یابد؛ زیرا در این صورت، کاربرد این توکن افزایش می‌یابد و قیمت آن در نهایت به میزان قابل‌توجهی بیشتر می‌شود.

Ramzarzخرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع

لیندا جونز، تحلیلگر مالی طرفدار XRP نیز با این اظهارات گارلینگهاوس موافق است. او معتقد است که XRP می‌تواند جایگاه بیت کوین را تصاحب کند، به خصوص که سرمایه‌گذاران نهادی همچنان به این توکن علاقه دارند.

او همچنین XRP را به سهام مایکروسافت و اپل تشبیه کرده و می‌گوید که این ارز دیجیتال می‌تواند به اتفاق بزرگ بعدی در بازار مالی تبدیل شود.

در واقع، XRP به این دلیل از بقیه رمزارزهای بازار متمایز است که ریپل از این توکن برای ارائه برنامه‌های کاربردی در دنیای واقعی استفاده می‌کند. هدف ریپل حل مسئله پرداخت‌های فرامرزی است، که موضوع اصلی در چشم‌انداز مالی جهانی، به ویژه در میان مهاجرانی است که به دنبال ارسال پول به کشور خود هستند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع بیت‌کوینیست

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments