ریپل در آستانه نقطه عطفی مهم! مقاومت ۱ دلاری از سر راه برداشته می‌شود؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به نظر می‌رسد ریپل (XRP) در آستانه دستیابی به یک نقطه عطف مهم دیگر است؛ زیرا تیم آن برای ارتقای XRPL در روزهای آینده آماده می‌شود. دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، به دلیل ویژگی‌های جدید از ارتقای XRPL ریپل هیجان‌زده است. طبق گزارش‌ها، این ارتقا شامل ادغام یک بازارساز خودکار (AMM) و یک ویژگی clawback است.

بازارساز خودکار که با نام XLS-30 ارائه خواهد شد، یک بازارساز بومی را به XRPL خواهد آورد که با دفترچه سفارشات موجود DEX کار کرده و امکان معامله دارایی‌های دیجیتال در استخرهای نقدینگی خودکار را فراهم خواهد کرد. این امر دسترسی مخاطبان گسترده‌تری از سهامداران دیفای را به XRPL امکان‌پذیر خواهد کرد.

از سوی دیگر، ویژگی clawback به گونه‌ای طراحی شده که امکان بازگرداندن دارایی‌های تازه صادر شده را از طریق خط اعتماد فراهم می‌کند. البته لازم به ذکر است که نمی‌توان از آن برای بازگرداندن ریپل استفاده کرد.

Ramzarzخرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع

در این میان، داده‌های XRPL Services نشان می‌دهند که کل حساب‌های XRPL به 5 میلیون نزدیک می‌شود و در حال حاضر، برابر 4.78 میلیون حساب است. مجموع موجودی ریپل در این حساب‌ها حدود 58.6 میلیون است، در حالی که کل ریپل موجود در ذخایر حدود 47.8 میلیون می‌باشد.

با افزایش تعداد حساب‌ها، پیش‌بینی برای افزایش قیمت ریپل نیز بیشتر می‌شود. برخی از کارشناسان اهداف قیمتی بلندپروازانه‌ای را تعیین کرده‌اند، یکی از آنها 7 دلار را پیشنهاد می‌کند، در حالی که دیگری هدف 500 دلار را ذکر می‌کند که حتی برای قوی‌ترین معتقدان نیز خیلی خوش‌بینانه به نظر می‌رسد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کریپتو پوتیتو

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments