صعود مقتدرانه چین لینک به صدر جدول پرسودترین رمزارزهای بازار!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت ارز دیجیتال چین لینک (LINK) در ۲۴ ساعت گذشته شاهد یک رشد ۶٫۵ درصدی بود و به ۶٫۶۳ دلار افزایش یافت. با این رشد قیمتی، چین لینک در صدر پرسودترین رمزارزها در ۲۴ ساعت گذشته قرار گرفته است.

در روزهای اخیر، فعالیت آنچِین چین لینک به طور قابل‌توجهی افزایش یافته است. در طول ۲۴ ساعت گذشته، چهار کیف پول مقدار قابل‌توجه ۱۸٫۷۵ میلیون توکن LINK را در پلتفرم‌های مختلف جابه‌جا کرده‌اند که ارزش آنها، مجموعاً ۱۱۹ میلیون دلار است.

این کیف پول‌ها که در ابتدا برای مدیریت منابع غیرگردشی طراحی شده بودند، ۱۵٫۷ میلیون توکن LINK را به بایننس منتقل کردند. علاوه بر این، آنها ۳٫۰۵ میلیون توکن LINK را به یک کیف پول چند امضایی با نام 0xD50f ارسال کردند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

به گزارش شرکت تحلیلی Lookonchain، این کیف پول‌های خاص از آگوست ۲۰۲۲ به طور معمول در هر سه ماه، توکن‌های LINK را به بایننس ارسال می‌کنند. ارزش این تراکنش‌ها بالغ بر ۷۱٫۸ میلیون توکن LINK، معادل ۴۴۶ میلیون دلار بوده است. این افزایش قابل‌‌توجه توکن‌های LINK که وارد گردش می‌شوند، نگرانی‌هایی را در مورد قیمت توکن ایجاد کرده است.

با این حال، افزایش اخیر قیمت LINK می‌تواند به دلیل همکاری اخیر چین لینک با نهادهای مالی سنتی باشد. این ارائه‌دهنده خدمات اوراکل به تازگی یک تست توکنیزه‌سازی موفقیت‌آمیز را با همکاری سوئیفت انجام داد.

این ابتکار شامل همکاری با موسسات بانکی بزرگ، از جمله نیویورک ملون، بی‌ان‌پی پاریبا و گروه بانکداری لویدز، بود. علاوه بر این، گروه بانکی استرالیا و نیوزلند هم از پروتکل قابلیت همکاری بین زنجیره‌ای چین لینک برای آزمایش استیبل کوین A$DC استفاده کرده است.

به این ترتیب، محصول چین لینک به عنوان یک «رابط پیام‌رسانی جهانی» برای تسهیل ارتباط بین شبکه‌های بلاکچینی مختلف از طریق شبکه اوراکل خود عمل می‌کند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین گیپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments