بیانیه جدید انجمن بلاکچین ایران: ۶ نکته مهمی که هنگام انتخاب پلتفرم معاملاتی باید در نظر بگیرید!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

انجمن بلاکچین ایران در یک بیانیه به کاربران حوزه رمزارزها، نکات مهمی را برای انتخاب سامانه و وبسایت مناسب جهت تبادلات رمزارزی ارائه داده است.

این نکات عبارتند از:

1. بررسی دامنه وبسایت: قبل از استفاده از سامانه‌ها و پلتفرم‌های تبادل رمزارز، دقت کنید که دامنه وبسایت معتبر باشد و از صحت لینک‌ها اطمینان حاصل کنید.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

2. بررسی هویت سامانه رمزارز: هویت پلتفرم معاملاتی مورد نظر را بررسی کنید، از جمله آدرس، تلفن، نحوه پشتیبانی و خدمات، راه‌های دسترسی و مشاوره، مراحل ثبت خرید و فروش، زمان تسویه ریالی و رمزارزی، و سابقه فعالیت آن.

3. دقت در تبلیغات: هنگام مشاهده تبلیغات صرافی‌های رمزارزی، به تبلیغات خرید و فروش و وعده‌های تبلیغاتی دقت کنید و قیمت‌ها را با سایر وبسایت‌ها مقایسه کنید.

4. اجتناب از ارائه مدارک شخصی: از ارسال مدارک شخصی خود به افراد سودجو که در ازای دریافت مدارک هویتی شما وعده سود می‌دهند، خودداری کنید. تبعات حقوقی سواستفاده از مدارک هویتی، قطعاً بر عهده شما خواهد بود.

5. احتیاط در خرید و فروش در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌هایی مانند دیوار و شیپور: دقت داشته باشید که در خرید و فروش رمزارز در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های ذکر شده، احتمال ارسال لینک‌های آلوده جهت تخلیه حساب‌هاب بانکی شما وجود خواهد داشت.

6. انتخاب کیف پول شخصی: برای محافظت از دارایی‌های رمزارزی، بهترین و امن‌ترین راه انتخاب کیف پول شخصی سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع انجمن بلاکچین ایران

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments

عالی تشکر