تحلیل قیمت شیبا اینو: آیا زمان فروش فرا رسیده؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در پی جو بی‌ثبات بازار، قیمت شیبا اینو (SHIB) هم در آب‌های متلاطم حرکت می‌کند. از ۳۰ آگوست، قیمت این میم کوین از ۰٫۰۰۰۰۰۸۴۶ دلار به طور قابل‌توجهی کاهش یافت و به مرز ۰٫۰۰۰۰۰۷۳۹ دلار سقوط کرد. پس از ثبت زیان ۱۲٫۶۵ درصدی، در واکنش به افزایش عدم اطمینان در بازار، روند قیمت وارد فاز تثبیت شد.

با نگاهی دقیق‌تر به نمودار چهار ساعته، می‌توان مشاهده کرد که در نتیجه این پرایس اکشن، یک الگوی پرچم سه گوش (pennant pattern) در حال شکل‌گیری است.shib-price-prediction-triangle-setup-hints-8-dropدر زمان نگارش این خبر، شیبا در محدوده ۰٫۰۰۰۰۰۷۵۹ دلار معامله می‌شود و بیش از ۲ درصد کاهش روزانه را متحمل شده است. تقویت‌کننده این روایت نزولی، کندل‌هایی هستند که در مقاومت‌های بالاسری رد شده‌اند که نشان می‌دهد یک معکوس نزولی دیگر در راه است.

در این میان، ارزیابی احساسات غالب هم نشان می‌دهد که فروشندگان ممکن است به زودی کنترل را در دست بگیرند و به طور بالقوه، شیبا را به زیر خط روند پایینی پرچم هدایت کنند. اگر این پیش‌بینی نزولی محقق شود، می‌توانیم شاهد کاهش ۷ درصدی قیمت SHIB باشیم که پشتیبانی ۰٫۰۰۰۰۰۷ دلاری را آزمایش می‌کند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

در حالی که یک سناریوی نزولی برای قیمت SHIB معتبرتر به نظر می‌رسد، لازم به ذکر است که الگوی مثلث امکان معکوس کردن روند قبلی را هم دارد. بنابراین، اگر قیمت از خط روند بالایی بشکند، خریداران ممکن است قیمت را به ۰٫۰۰۰۰۰۸۵ دلار برسانند.

شاخص‌های تکنیکال

باند بولینگر: محدوده باریک اندیکاتور باند بولینگر احساس عدم تصمیم‌گیری در میان معامله‌گران را نشان می‌دهد.

واگرایی/ همگرایی میانگین متحرک: علی‌رغم افزایش اندیکاتور MACD، پرایس اکشن که در حال ثبت اوج‌های پایین‌تر است، نشان می‌دهد که خریداران تأثیر قابل‌توجهی ندارند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین گیپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments