انهدام باند کلاهبرداری ۶ هزار میلیارد ریالی ارز دیجیتال!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

چهار نفر از اعضای یک باند حرفه‌ای کلاهبرداری که از شهروندان استان‌های مختلف کلاهبرداری کرده بودند، دستگیر شدند. آنها موفق شده بودند ۶ هزار میلیارد ریال را با ترفند فروش ارز دیجیتال، از مشتریان خود بدزدند.

سردار علی محمدی، فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی، گفت:

در پی شکایت تعدادی از شهروندان از شهرستان‌های تبریز، میاندوآب، بناب، مراغه، خوی، قم، تهران و سایر شهرستان‌ها، مبنی بر کلاهبرداری وجوه نقد، بررسی موضوع در دستور کار ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

Ramzarzخرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع

سردار محمدی توضیح داد:

با تلاش کارآگاهان و طی بررسی‌های تخصصی با جمع‌آوری مدارک میدانی و انجام اقدامات فنی گسترده، هویت اعضای اصلی باند کلاهبرداران شناسایی شد و با اخذ دستورات قضائی، متهمان در عملیات ضربتی پلیس استان در شهرستان خوی آذربایجان غربی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی افزود:

متهمان دستگیرشده پس از انتقال به پلیس آگاهی استان در تحقیقات صورت‌گرفته و پس از مواجهه با مستندات پلیس، به کلاهبرداری به مبلغ ۶ هزار میلیارد ریال از ۹۰۰ نفر از شهروندان آذربایجان شرقی با عنوان سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال اعتراف کردند.

وی بیان داشت:

هر چهار نفر متهم دستگیرشده پس از انجام تحقیقات لازم و شناسایی مالباختگان به همراه پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments