بررسی بازار خونین رمزارزها: کدام آلتکوین‌ها جان سالم به در بردند؟

زمان مطالعه: 3 دقیقه

قیمت بیت کوین در ماه می با ۷ درصد افت به کار خود پایان داد و بدین ترتیب این دارایی برای اولین‌ بار از آغاز سال ۲۰۲۳ به صورت منفی عمل کرد. به جز گراف، کوانت و لایت کوین، بیشتر آلت کوین‌ها هم شرایط مشابهی دارند و در وضعیت مناسبی به‌ سر نمی‌برند.
قیمت بیت کوین در ماه می روزهای پرتنشی را سپری کرد. با نگاهی به پایان این ماه می‌توان مشاهده کرد که با وجود تلاش‌های مکرر، توانایی تثبیت به بالای سطح مقاومتی خود در قیمت ۲۷٬۵۰۰ دلار را نداشت. هر چند، با انتشار خبری در روز دوشنبه مبنی بر توافق مربوط به سقف بدهی توسط دولت ایالات متحده، افزایش قیمت موقتی را تا ۲۸,۵۰۰ دلار تجربه کرد اما این رشد در قیمت به صورت کوتاه‌مدت ظاهر شد و بیت کوین یک بار دیگر کاهش در ارزش خود را تجربه کرد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

این بار بیت کوین به پایین‌ترین سطح چندروزه خود در قیمت ۲۶,۶۰۰ دلار سقوط کرد. با وجود بازیابی چندصد دلاری قیمت، بیت کوین همچنان در تایم فریم روزانه در محدوده منفی خود معامله می‌شود. ارزش بازار بیت کوین در حال حاضر به ۵۲۰ میلیارد دلار کاهش یافته است و دامیننس بیت کوین نیز با کاهش تسلط خود بر بازار به ۴۶.۱ درصد رسیده است.
بررسی بازار خونین رمزارزها: کدام آلتکوین‌ها جان سالم به در بردند؟اکثر آلت کوین‌ها نیز با زیان روزانه جزئی قرمز شده‌اند. اتریوم پس از یک درصد کاهش به ۱۸۵۰ دلار رسید. بایننس کوین با همین مقدار کاهش کمتر از ۳۰۵ دلار معامله می‌شود. ریپل، سولانا، ترون، پولکادوت، شیبا اینو و آوالانچ نیز در وضعیت قرمز قرار دارند. کاردانو بیشترین کاهش را نسبت به آلتکوین‌های دیگر که حجم بازار زیادی دارند، داشته است. کاردانو با بیش از ۳ درصد کاهش به قیمت ۰.۳۶ دلار رسیده است. اما در مقابل، لایت کوین با تقریباً ۴ درصد رشد در قیمتی بالای ۹۰ دلار معامله می شود. در میان ۳۶ ارز برتر بازار ارزهای دیجیتال، گراف (GRT) بیشترین رشد قیمتی را با ۵٪ رشد تجربه کرده است و در حال حاضر در حوالی ۰.۱۵ دلار در حال معامله است.
با این حال، به طور کلی، حجم بازار ارزهای دیجیتال ۱۰ میلیارد دلار دیگر را از دست داده است. این شاخص در دو روز گذشته تقریباً ۴۰ میلیارد دلار کاهش یافته و به ۱.۱۳۰ تریلیون دلار رسیده است.
بررسی بازار خونین رمزارزها: کدام آلتکوین‌ها جان سالم به در بردند؟

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کریپتو پوتیتو

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments