عامل اصلی ریزش قیمت اتریوم شناسایی شد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت اتریوم (ETH) با چالش‌های مهمی روبرو است؛ زیرا داده‌های اخیر نشان می‌دهند که دارایی‌های سرمایه‌گذاران بزرگ در حال کاهش است.
به گزارش رمزارز نیوز و بر اساس تحلیل‌های بلاکچین، تعداد آدرس‌های اتریوم که بیش از 1000 کوین دارند، در 10 ماه گذشته به کمترین میزان خود یعنی 6268 رسیده است. این رقم پایین‌تر از تعداد آدرس‌هایی است که در نوامبر 2022 مشاهده شده بود (6270 آدرس).
کاهش دارایی‌ نهنگ‌ها نشان‌دهنده کاهش اعتماد سرمایه‌گذاران بزرگ به چشم‌انداز کوتاه‌مدت اتریوم است. این تغییر در احساسات سرمایه‌گذاران معمولاً تأثیر زیادی بر بازار دارد، به خصوص این‌که معاملات آن‌ها تا حدی قابل‌توجهی می‌تواند بر قیمت اتریوم تأثیر بگذارد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

در حال حاضر، قیمت اتریوم در حدود 1870 دلار معامله می‌شود که نزدیک به میانگین متحرک نمایی (EMA) 50 روزه است. این سطح می‌تواند به عنوان یک نقطه تثبیت بالقوه برای اتریوم باشد، اما کاهش حجم معاملات نشان‌دهنده کاهش علاقه معامله‌گران است که ممکن است ثبات قیمت اتریوم را تحت تأثیر قرار دهد.
علت چنین رفتاری از سوی نهنگ‌ها ممکن است به عوامل مختلفی برگردد. بعضی از افراد در بازار اتریوم احتمالاً از افزایش قبلی قیمت‌ بهره برده‌ و نسبت به برداشت سود اقدام کرده‌اند، در حالی که بعضی دیگر ممکن است اموال خود را بر اساس تغییرات اخیر، به بخش‌های دیگر بازار منتقل کنند. همچنین، نگرانی‌های مربوط به مقیاس‌پذیری اتریوم و کارمزدهای بالا در تراکنش‌ها، از جمله دلایلی است که باعث می‌شود برخی از سرمایه‌گذاران علاقه کمتری به سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت در این دارایی داشته باشند.
با این حال، لازم به ذکر است که اتریوم در حال آماده‌سازی برای یک به‌روزرسانی مهم است که هدف اصلی آن، بهبود مقیاس‌پذیری، امنیت و پایداری است. اجرای این به‌روزرسانی ممکن است تأثیر زیادی بر احساسات سرمایه‌گذاران داشته باشد؛ زیرا خطرات و مزایای این ارتقا به صورت واضح‌تر مشخص می‌شود.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع یو تودی

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments