بیت کوین با تهدیدات هوش مصنوعی مبارزه می‌کند!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مایکل سیلور، مدیر اجرایی شرکت MicroStrategy و یکی از حامیان بزرگ بیت کوین، در اظهارات جدید خود در مورد کاربردهای اخلاقی کتیبه‌های Ordinals (توکن‌های NFT در بلاک چین بیت کوین) و همچنین، چگونگی مقابله بیت کوین با تهدیدات امنیت سایبری ناشی از هوش مصنوعی (مانند دیپ فیک‌ها) صحبت کرده است.
به گزارش رمزارز نیوز، سیلور معتقد است که بیت کوین می‌تواند به مبارزه با تهدیدات امنیت سایبری که با هوش مصنوعی افزایش می‌یابند، کمک کند. او توضیح داد که سهولت ایجاد حساب‌های جعلی در فضای مجازی خطر قابل‌توجهی دارد؛ زیرا این حساب‌ها می‌توانند با انتشار اطلاعات نادرست، منجر به درگیری‌های واقعی شوند. مدیر اجرایی MicroStrategy معتقد است که راه‌حل مبارزه با دیپ فیک‌ها و دیگر مشکلات مربوط به اعتماد دیجیتال در هویت‌های غیرمتمرکز (DID) نهفته است.
هویت غیرمتمرکز یک هویت مستقل و با مالکیت شخصی است که امکان تبادل اطلاعات قابل اعتماد را فراهم می‌کند. به عبارت دیگر، روشی برای تأیید و کنترل هویت آنلاین و اطلاعات شخصی است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

سیلور می‌گوید که با ترکیب قدرت رمزنگاری با قدرت یک شبکه رمزارزی غیرمتمرکز مانند بیت کوین، می‌توان هزینه ایجاد ربات‌ها و حساب‌های فیک (برای مثل، در توییتر) را به میزان قابل‌توجهی افزایش داد و به این ترتیب، از خطرات مرتبط هم جلوگیری کرد.
در همین حال، سیلور معتقد است که پروتکل Ordinals یکی از فرصت‌های بزرگ‌ برای پذیرش بیت‌کوین است. او می‌گوید که دلسرد کردن توسعه‌ اپلیکیشن‌های مرتبط با این پروژه می‌تواند مانع پذیرش بیت کوین شود و بر شبکه استخراج آن هم تأثیر منفی بگذارد.
بر اساس داده‌های پلتفرم Dune Analytics، در حال حاضر نزدیک به ۱۰ میلیون کتیبه در بلاک چین بیت کوین ثبت شده است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع بی‌این کریپتو

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments