خرید Pepe بدون کارمزد
تو صرافی ارزپلاس میتونی پپه قورباغه و 200 رمزارز دیگه رو بدون کارمزد خرید و فروش کنی!

شروع

ایلان ماسک از دوج کوین روی برگرداند؟!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، به علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال توصیه کرده تا تمام عمر و سرمایه خود را روی ارزهای دیجیتال و دوج کوین شرط‌بندی نکنند. در واکنش به این اظهارات، قیمت DOGE بیش از ۳ درصد کاهش یافت و به ۰٫۰۷۱ دلار رسید.
به گزارش رمزارز نیوز، ایلان ماسک طی یک کنفرانس مجازی که توسط وال استریت ژورنال برگزار شده بود، گفت:

من به کسی توصیه نمی‌کنم که ارز دیجیتال بخرد یا روی دوج کوین شرط‌بندی و سرمایه‌گذاری کند.

ایلان ماسک پذیرفت که همچنان از طرفداران دوج کوین است و آن را رمزارز مورد علاقه خود نامید، با این حال، او پیشنهاد نمی‌کند که کسی پس‌انداز زندگی خود را روی ارزهای دیجیتال یا دوج کوین سرمایه‌گذاری کند.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!

ثبت نام

توصیه جدید ایلان ماسک به علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال، کمی با موضع اخیر او در مورد کریپتو و دوج کوین متفاوت است. او پیش‌تر پیشنهاد ادغام دوج کوین در توییتر و حتی پذیرش این میم کوین برای اشتراک Twitter Blue را مطرح کرده بود. مدیرعامل تسلا حتی برای مدتی، لوگوی نمادین توییتر را از «پرنده آبی» به لوگوی «دوج کوین» تغییر داد تا حمایت خود را از این میم کوین نشان دهد. با این حال، حمایت گسترده ایلان ماسک از دوج کوین باعث شده که او با یک شکایت ۲۵۸ میلیارد دلاری از سوی سرمایه‌گذاران مواجه شود. این افراد مدعی هستند که ایلان ماسک از یک طرح هرمی برای تبلیغ ارز دیجیتال دوج‌کوین استفاده کرده است.
در ماه می، او لیندا یاکارینو (Linda Yaccarino) را به عنوان مدیرعامل جدید توییتر منصوب کرد، که اعتقاد بر این است که او نیز از حامیان دوج کوین و همچنین شیبا اینو باشد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین‌گیپ
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

شک نکنید.خلاصه بایدخانه ای ویران شود تا ‌کاخی اباد بشه . حرفها وحمایتهای ماسک همه ش ازقبل تعیین شده وباهدف بوده یه ارزی را اول کامل میخره بعدش یه حمایت میکنه ، میره بالامیفروشه وپولشو چندین برابر میکنه بعد علی میمونه وحوضش

اگر ایلان ماسک حمایت خودراازدوج کوین برداردمعلوم می‌شود که اویک کلاهبردار وشیاداست وتمام ثروتش را ازراه گول زدن مردم وکلاهبرداری بدست آورده.

هعی ریزش شروع شد

آخرین ویرایش 8 روز پیش توسط علی فتحی