خرید Pepe بدون کارمزد
تو صرافی ارزپلاس میتونی پپه قورباغه و 200 رمزارز دیگه رو بدون کارمزد خرید و فروش کنی!

شروع

ساخت برج بیت کوین در دبی!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در دبی، یک توسعه‌دهنده اخیراً طرحی جسورانه را برای ساخت برج بیت ‌کوین ارائه کرده است.
این طرح نوآورانه به نمایش قدرت دارایی‌های دیجیتال و رمزارزها می‌پردازد و قرار است در رویداد COP28 در دبی معرفی شود.
طبق گزارش EINpresswire این هتل نه تنها بر اساس بیت‌ کوین طراحی شده و از فناوری‌های پیشرفته مانند بلاک چین و هوش مصنوعی بهره می‌برد بلکه از استفاده از دی‌اکسید کربن نیز خودداری کرده است.
این هتل به میهمانان خود توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) را با استفاده از ابزارهای ویژه ارائه می‌دهد. میهمانان با سپرده‌گذاری ارزهای دیجیتال می‌توانند درآمد سالیانه داشته باشند و از آن به عنوان پرداخت اجاره خود استفاده کنند. سالواتوره لجیرو، توسعه‌دهنده این پروژه، این هتل را به عنوان اولین هتلی معرفی می‌کند که پول پرداختی را به میهمانان باز می‌گرداند.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!

ثبت نام

لجیرو به دنبال الهام گرفتن برای نمایش مجازی برج بیت کوین، به معمار مشهور سیمون میشلی مراجعه کرد. سیمون میشلی با بیش از سه دهه تجربه در تکمیل پروژه‌های بین‌المللی متعدد، چشم‌اندازی تازه در این زمینه ارائه می‌دهد و قصد دارد محیط‌های مجازی‌ای ایجاد کند که تجربیات غیرقابل تصوری را به ارمغان بیاورد.
قرار است برج بیت ‌کوین یک آسمان‌خراش ۴۰ طبقه باشد و پلی بین دارایی‌های دیجیتال و فیزیکی را برقرار کند. لجیرو هنرمندان و معماران را دعوت می‌کند تا در این پروژه نوآورانه شرکت کنند. دبی به عنوان یک مرکز جهانی برای نوآوری رمزارزها شناخته شده است و به فراتر رفتن از مرزهای املاک سنتی علاقه‌مند است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع فاین‌بولد
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments