هشدار فروپاشی بزرگ اقتصادی توسط اقتصاددان بزرگ!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

هنریک زبرگ (Henrik Zeberg)، اقتصاددان کلان، هشداری هولناک به سرمایه‌گذاران صادر کرد و گفت که نوعی فروپاشی بازار که در نزدیک به یک قرن گذشته شاهد آن نبوده‌ایم، در راه است.
زبرگ نموداری را با 102100 دنبال‌کننده‌اش در توییتر به اشتراک گذاشت که نشان می‌داد چگونه شاخص بازار مسکن NAHB (انجمن ملی سازندگان خانه) و نرخ بیکاری ایالات متحده در کنار یکدیگر حرکت می‌کنند.
هشدار فروپاشی بزرگ اقتصادی توسط اقتصاددان بزرگ!به گفته زبرگ، HMI و نرخ بیکاری ایالات متحده به طرز وحشتناکی مشابه رفتاری هستند که در زمان فروپاشی بازار مسکن در سال 2007 انجام دادند که باعث ایجاد بحران بزرگ مالی شد.
این اقتصاددان کلان همچنین با فروپاشی بازار مسکن، رشد شدید بورس را پیش‌بینی می‌کند.
به گفته زبرگ، سقوط بزرگ بانک سیلیکون ولی (SVB) می‌تواند باعث یک واکنش زنجیره‌ای شود که افزایش پیش‌بینی‌شده او در بازار سهام را شعله‌ور می‌کند.
واکنش بازار پیش از شروع رکود و سقوط بازارها در بزرگ‌ترین سقوط از سال 1929، یک افزایش شدید به بالاترین سطح تاریخ خواهد بود.
زبرگ همچنین می‌گوید که انتظار دارد اقتصاد ایالات متحده قبل از پایان سال جاری در رکود باشد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع
منبع دیلی هودل

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments