پیش‌بینی صعود بیت کوین تا ۳۰ هزار دلار در هفته آینده!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بحران جاری بانکی همراه با نگرانی‌های کلان اقتصادی در ایالات متحده احتمالاً می‌تواند نتایج مطلوبی را برای بازار ارزهای دیجیتال در نشست آتی کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) به همراه داشته باشد.
طبق گزارش‌ها، کمیته فدرال رزرو ایالات متحده قرار است در جلسه آتی خود در روزهای ۲۱ و ۲۲ مارس، به مسائل دوگانه مهار تورم و جلوگیری از یک بحران بانکی بزرگ‌تر بپردازد. همان‌طور که در اخبار قبلی هم گزارش شد، شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) در ماه فوریه، ۰٫۴ درصد و نسبت به سال قبل ۶ درصد افزایش یافت. اما شاخص KBW Nasdaq Bank که یک شاخص سهام در بخش بانکی است، در دو هفته گذشته به دلیل ترس از سرایت مشکلات موجود به سرمایه‌گذاران سایر بانک‌ها، ۲۷٫۶۲ درصد افزایش یافته است.
ابزار CME FedWatch که نرخ بهره هدف فدرال را در نشست آتی FOMC اندازه‌گیری می‌کند، احتمال افزایش ۲۵ واحدی نرخ بهره (۶۳ درصد) را بیشتر از سناریوی «عدم افزایش نرخ بهره» پیش‌بینی می‌کند. در همین راستا، تحلیلگران بر این باورند که افزایش ۲۵ واحدی نرخ بهره و به دنبال آن، بهبود احساسات می‌تواند باعث افزایش قیمت بیت کوین به بالاتر از نقطه عطف ۳۰ هزار دلاری شود. علاقه‌مندان به بیت کوین هم چنین سناریویی را برای هفته آینده رد نمی‌کنند.
با این حال، با توجه به عملکرد قیمتی بیت کوین قبل از جلسات قبلی کمیته FOMC، این ارز دیجیتال ممکن است قبل از جلسه آتی، اصلاحاتی را شاهد باشد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع
منبع کوین گیپ

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments