لیست سودآورترین دارایی‌های جهان در سال ۲۰۲۳!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت خدمات مالی و بانکداری گلدمن ساکس (Goldman Sachs)، بیت کوین را به عنوان بهترین دارایی از لحاظ عملکرد و بازدهی در سال جاری (تا به امروز) معرفی کرده است. به گزارش گلدمن ساکس، این ارز دیجیتال همچنین در صدر برترین دارایی‌ها با بالاترین بازدهی تعدیل‌شده بر اساس ریسک، قرار گرفته است.
به این ترتیب، بر اساس داده‌های به اشتراک‌ گذاشته شده توسط شرکت گلدمن ساکس، از ابتدای سال جاری تاکنون، بیت کوین در مقایسه با سایر بازارهای برتر، از جمله املاک و مستغلات، S&P 500 و Nasdaq 100، عملکرد بسیار بهتری داشته است.
لیست سودآورترین دارایی‌های جهان در سال ۲۰۲۳!علاوه بر این، طلا که بسیاری از مردم، بیت کوین را با آن مقایسه می‌کنند (به عنوان ابزاری برای ذخیره‌ ارزش و محافظی در برابر تورم)، در فهرست بازدهی کل و بازدهی تعدیل‌شده بر اساس ریسک، چندین مکان پایین‌تر از بیت کوین قرار گرفته است.
با این حال، گلدمن ساکس در دسامبر سال گذشته اعلام کرده بود که طلا نسبت به بیت کوین، دارایی بهتری برای متنوع‌سازی پرتفوی است؛ زیرا کمتر تحت تأثیر شرایط مالی سخت‌ قرار می‌گیرد.
گلدمن ساکس چندین سال است که در فضای ارزهای دیجیتال حضور دارد. این شرکت به طور رسمی در می ۲۰۲۱، میز معاملاتی رمزارزی خود را تأسیس کرد. در ژانویه سال گذشته، این بانک سرمایه‌گذاری پیش‌بینی کرد که قیمت بیت کوین می‌تواند به ۱۰۰ هزار دلار برسد؛ زیرا این ارز دیجیتال همچنان در حال تصاحب سهم بازار طلا است.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!

ثبت نام
منبع بیت کوین نیوز
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

میخام بیت کوین بخرم ۵م تا یک سال نگهدارم خوبه به نظر شما

ارزهای دیجیتال دارایی نوظهوری هستن خیلی ها اطلاع چندانی ندارن من خودم تقریبا۴سال توکیریپتوهستم با کلی ضررکه قابل جبران نیست ارزهای دیجیتال پایبند هیچ تکنیکال ونمودار وتحلیلی نیستن تنهایک اتفاق ساده میتونه چنان تاثیری روارزها بزاره که درآنی شما سرمایت چندبرابریا حتی تقریباازبین بره مثل لونا مثل وینک و پس باتحقیق وبا ریسک پزیری واردشوید پرسودباشید ممنون