کیف پول اتمیک به لیست اولین‌های شیبا پیوست!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

تیم توسعه‌دهنده کیف پول رمزارزی غیرحضانتی اتمیک (Atomic) از پشتیبانی از شیباریوم (Shibarium)، بلاکچین لایه دوم اکوسیستم شیبا اینو، خبر داده است. به این ترتیب، اتمیک یکی از اولین کیف پول‌هایی است که از این محصول جدید شیبا حمایت می‌کند. طبق گزارش‌ها، کیف پول اتمیک بیش از ۵ میلیون کاربر دارد.
پیش‌تر، ارائه‌دهنده کیف پول‌های سخت افزاری لجر (Ledger) نیز اعلام کرده بود که از شیباریوم پشتیبانی خواهد کرد.
با توجه به حضور نادر توکن‌های اکوسیستم شیبا، البته به جز SHIB، در پلتفرم‌های اصلی، پشتیبانی یک کیف پول غیرحضوری مهم از شیباریوم، یک نقطه عطف بزرگ و یک عامل تقویت‌کننده برای این بلاکچین جدید است.
طبق گزارش‌ها، پروتکل لایه دوم شیباریوم قرار است با چهار توکن اجرا شود: SHIB، BONE، LEASH و یک توکن جدید به نام TREAT که به عنوان یک توکن پاداش‌دهی عمل خواهد کرد.
در حالی که جامعه شیبا مشتاقانه در انتظار راه‌اندازی شیباریوم است، توکن BONE این اکوسیستم اخیراً توجه زیادی را به سمت خود جلب کرده است. این توکن که قرار است نقش ویژه‌ای در عملکرد پروتکل شیباریوم – پرداخت کارمزد گس و پاداش‌دهی به اعتبارسنج‌ها – داشته باشد، در هفته‌های اخیر شاهد افزایش قابل‌توجه تعداد هولدرهای خود بوده است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع
منبع یو تودی

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments