پادکست گوش کن، بیت کوین پاداش بگیر!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بر اساس گزارش‌های منتشرشده، شرکت پرداخت ZEBEDEE که به دنبال گسترش ردپای خود فراتر از بازی‌ها است، همکاری جدیدی را با پلتفرم پادکست Fountain آغاز کرده است. در نتیجه این همکاری، پادکستر‌ها می‌توانند با استفاده از بیت کوین (BTC) به مخاطبان خود پاداش دهند.

Ramzarzخرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع

مدیر ارشد استراتژی ZEBEDEE در بیانیه‌ای گفت:

با این همکاری، ما از نوع جدیدی از مدل کسب‌و‌کار و فعالیت اقتصادی، نه فقط برای فضای پرداخت، بلکه به طور کلی، حمایت می‌کنیم.

شرکت ZEBEDEE که در اکتبر سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی شد، یک شرکت بازی‌سازی با محوریت بیت کوین است که بازی‌ها را از طریق اپلیکیشن موبایل خود منتشر می‌کند. این شرکت اخیراً دو بازی درآمدزای جدید به نام‌های Bitcoin Chess و Bitcoin Scratch را هم راه‌اندازی کرده است.

هدف «Listen-to-Earn» یا «کسب درآمد با گوش دادن» نیز انجام کاری مشابه برای پادکست‌ها است. با این مدل جدید، پادکستر‌ها و مخاطبانشان می‌توانند به طور مستقیم با یکدیگر در ارتباط باشند و شنوندگان هم می‌توانند برای هر دقیقه‌ای که پادکست مورد علاقه خود را گوش می‌دهند، مقادیر کمی بیت کوین با واحد ساتوشی کسب کنند. هنگامی که کاربر بخواهد ساتوشی‌های خود را به پول نقد تبدیل کند، برای برداشت به برنامه ZEBEDEE متصل می‌شود.

بنیانگذار و مدیرعامل پلتفرم Fountain می‌گوید:

این نوع تبادل ارزش در ازای ارزش، آینده بخش تولید محتوا است.

منبع دیکریپت

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments