برنده نبرد سگ‌ها و اردک‌ها در بازار رمزارزها کدام است؟!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

همان‌طور که می‌دانید، میم کوین‌هایی مانند دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB)، بیشتر شتاب خود را از فعالیت‌های اجتماعی می‌گیرند. اما کدام‌یک از میم کوین‌ها در شبکه‌های اجتماعی پیشتاز است و رتبه بالاتری از لحاظ فعالیت اجتماعی دارد؟
داده‌های پرتال هوش اجتماعی رمزارزی LunarCrush نشان می‌دهند که شیبا از لحاظ فعالیت‌های اجتماعی بالاتر از دوج کوین قرار دارد، ولی میم کوین دیگری به نام ریچ کواک (QUACK) از هر دوی آنها بالاتر است.
برنده نبرد سگ‌ها و اردک‌ها در بازار رمزارزها کدام است؟!طبق گزارش‌ها، دوج کوین با ۱٫۹۹ درصد تسلط اجتماعی (social dominance) در تمام رسانه‌های اجتماعی در رتبه سوم قرار گرفت. علاوه بر این، این رمزارز با ۲۰٫۸ میلیون مشارکت اجتماعی (social engagement)، در این بخش پیشتاز بود. مشارکت اجتماعی، میزان بازتوییت‌ها، پاسخ‌ها و فالوورها را ارزیابی می‌کند. این میم کوین همچنین امتیاز ۸،۲۱۰ را برای منشن‌های اجتماعی (social mentions) کسب کرد.
شیبا با ۲٫۰۹ درصد تسلط اجتماعی، جایگاه دوم این جدول را در اختیار دارد. این میم کوین برای مشارکت اجتماعی ۱۶٫۲ میلیون امتیاز کسب کرد، اما در بخش منشن‌های اجتماعی با کسب امتیاز ۱۰،۱۰۰ دوج کوین را شکست داد.
در نهایت، ریچ کواک با تسلط اجتماعی ۱٫۹۱ درصد پیشتاز است. این میم کوین با تم اردک در بخش مشارکت اجتماعی هم امتیاز ۷٫۶ میلیون را کسب کرد. ریچ کواک همچنین در بخش منشن‌های اجتماعی با کسب امتیاز ۱۳،۶۰۰ پیشتاز است.
ریچ کواک که بر بستر شبکه هوشمند بایننس (BSC) ایجاد شده، یک پروژه ۱۰۰ درصد جامعه‌محور است که قصد دارد سرمایه‌گذاران خود را در مدت کوتاهی ثروتمند کند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments

بازار رمز ارزها دیگه داره به جاهای بدی میرسه

خرس های اینترنتی با گاوها در افتادن وباعث افت بیت کوین شدن