۳۳ میلیون شیبا در یک روز سوخت! هدف بعدی SHIB چیست؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در 24 ساعت گذشته، جامعه شیبا اینو شاهد سوزاندن چیزی حدود 33.1 میلیون توکن SHIB بود. این موضوع باعث شد که یک افزایش 360 درصدی در میزان توکن‌های سوزانده شده شیبا ایجاد شود. این توکن‌سوزی در حالی اتفاق افتاد که شیبا برای رسیدن به هدف قیمتی 0.000013 دلار تلاش می‌کند.
طی شبانه روز گذشته، 33 میلیون توکن شیبا اینو در 15 تراکنش سوزانده شد که چیزی حدود 79 درصد از آن مربوط به 4 تراکنش عجیب بود. اولین تراکنش مربوط به ساعت 16:44 دیروز بود که طی این تراکنش 1,648,87 شیبا سوزانده شد. دومین تراکنش ساعت 21:31 دیروز و با سوزاندن 6,787,709 توکن شیبا اتفاق افتاد.
سه ساعت بعد، تراکنش عجیب دیگری صورت گرفت که طی آن 7,991,050 شیبا سوزانده شد. در اخرین مورد که بزرگترین تراکنش روز گذشته بود، 10,105,451 توکن شیبا برای همیشه از چرخه گردش حذف شد.
جامعه شیبا اینو فعالانه به دنبال کاهش عرضه این دارایی است. هفته گذشته، نرخ توکن‌سوزی و قیمت این رمزارز افزاش یافتند و 50 میلیون توکن در 24 ساعت سوزانده شد.
تیم توسعه شیبا اینو هفته گذشته برنامه خود برای توکن‌سوزی با استفاده از بلاکچین لایه دوم shibarium را افشا کرد. پلتفرم‌های متعددی برای آماده‌سازی این شبکه L2 راه‌اندازی شده‌اند. همچنین Pawzaar به عنوان یک بازار NFT اعلام کرد با راه‌اندازی این شبکه، به ازای هر تراکنش NFT، یک توکن شیبا را خواهد سوزاند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

قیمت شیبا

قیمت شیبا اینو در حال حاضر برای عبور از سطح قیمتی 0.000013 دلار با مقاومت مواجه شده است. گاوها همچنان در تلاش هستند و علی‌رغم ایجاد ثبات در حجم معاملات ساعتی، این دارایی یک افزایش قیمت 16.73 درصدی را در هفت روز گذشته تجربه کرده است.
جالب است بدانید که دیوید گوخشتاین، یکی از علاقه‌مندان به شیبا اینو، اخیرا اشاره کرده است که در صورت رسیدن قیمت شیبا به 0.01 دلار بازنشسته خواهد شد.

منبع کریپتو بیسیک

دانلود اپلیکیشن رمزارز نیوز

رمزارز نیوز؛ اپلیکیشن تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، رمزارزها و بلاکچین است.

با استفاده از اپلیکیشن رمزارزنیوز می‌توانید به ابزارها و امکانات وبسایت دسترسی داشته باشید، قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای رصد کنید، اخبار و مقالات تازه منتشرشده را ببینید. و به طور کلی به هر آنچه در وبسایت رمزارزنیوز قابل مشاهده است، دسترسی داشته باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments

اخه ۳۳ میلیون شیبا عددی هست که ارزش گفتن داره اگر ۳۳میلیون دلار بود ارزش داشت .توکن سوزی برای شیبای حداقل ۱۰۰ تریلیارد باشه میشه گفت توکن سوزی.

هعی واقعا ، واقعا هعیی
دلم گرفته
حوصله هیچی ندارم

اگه شیبا به قیمت۰۱/ برسد من هم بازنشسته میشم

منم

واقعا ناامید کننده هست