پشتیبانی از دوج کوین و شیبا توسط کیف پول رمزارزی معروف!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شرکت امنیت بلاکچین و ارائه‌دهنده کیف پول رمزارزی بیت‌گو (BitGo) از پشتیبانی از دو میم کوین برتر بازار، یعنی دوج کوین (DOGE) و شیبا (SHIB) در پلتفرم خود خبر داد. به این ترتیب، کاربران بیت‌گو اکنون مجاز به ذخیره، ارسال و دریافت این دو میم کوین محبوب در هر دو کیف پول حضانتی (custodial) و گرم این شرکت هستند.
بیت‌گو یک شرکت مستقر در کالیفرنیا است که طیف وسیعی از خدمات مرتبط با دارایی‌های دیجیتال را ارائه می‌دهد. این شرکت هم به سرمایه‌گذاران و به تولیدکنندگان در فضای دارایی‌های دیجیتال خدمات ارائه داده و راه‌حل‌های ایمن و سازگاری را برای مدیریت و تجارت این دارایی‌ها فراهم می‌کند.
شیبا این روزها از سوی صرافی‌ها و معامله‌گران زیادی در بخش کریپتو مورد توجه قرار گرفته است؛ زیرا تیم پشتیبان آن برای راه‌اندازی نسخه بتای بلاکچین لایه دوم شیباریوم (Shibarium) آماده می‌شود. به تازگی، شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama)، توسعه‌دهنده اصلی شیبا، کانال رسمی این محصول جدید را در تلگرام ایجاد کرد. طبق گزارش‌ها، کاربران شیبا از طریق این کانال به به‌روزرسانی‌های اولیه و اطلاعات مربوط به آن دسترسی خواهند داشت.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع
منبع کریپتو بیسیک
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments

در گام اول روی توکنایی سرمایه گذاری کنید که احتمال لیست شدنشون تو صرافیای بزرگ و ولتای مطرح بالاتره و باقیه چیزا که ماشالله زیادن اما منتظره توکنی باشیم که بخواد رکورد شکنیه شیبارو تکرار کنه فقط مهمترین شرطش اینه که یک ایده بزرگ بعلاوه تیم بزرگه پشتش وجود داشته باشن اما تا یکسال آینده باید بیاد البته شخصا آینده ان اف اتی رو برای کسانی که علمشو داشته باشن بهتر از بیت کوین و آلتهای دیگه میدونم چون ان اف تی یه انرژی حروم کنه هوا کثیف کن نیست یا خیلی کمتره پس سبزتره که در آینده نزدیک مهمتر میشن در ضمن بیت کوین انحصارو نمیشکنه اما ان اف تی میتونه کاملا منحصر به یک نفر باشه یعنی مردم هیچ حقی در ایجاد رمز ارزها ندارن اما ان اف برعکسه مثل گوشیی که فقط مال خودته درسته که ان اف هم وابستگیایی داره مثل نقدشوندگیش توسط یک یا چند رمز ارزه خاص ولی برای بیت کوین و باقیشون به صرافیها و کیف سازها و همینطور ماینرها و استخرها محتاجیم خلاصه ان اف تی حداقل ۸ سال قبل بیت کوینه